ده‌نمکی پس از بازگشت از حج «معراجی‌ها» را می‌سازد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,282 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:45 ب.ظ، یکشنبه، 7 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

باتوجه به گزارشات خبرنگار فارس خبراعزام مسعود ده نمکی کارگردان سه گانه اخراجی ها به حج به همراه کاروان هنرمندان صحت نداشته بلکه مسعود ده نمکی شخصا به همراه یکی از کاروان های زیارتی به مکه اعزام شد که قرار است بعد از بازگشت از حج سریال «معراجی ها» را بسازد.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در پی انتشار برخی‌ها مبنی بر حضور «مسعود ده‌نمکی» در کاروان اعزامی هنرمندان به حج در برخی رسانه‌ها، خبرنگار فارس کسب اطلاع کرد کارگردان سه‌گانه «اخراجی‌‌ها» به صورت شخصی و از طریق یکی از کاروان‌ها عازم حریم امن الهی شده و اعزام وی در قالب کاروان هنرمندان صحت ندارد.

بر اساس این گزارش، ده‌نمکی که در حال حاضر مشغول مراحل پس‌تولید فیلم جدیدش با عنوان «رسوایی» است و ساخت این فیلم در مرحله موسیقی به سر می‌برد، پس از بازگشت از مکه و مدینه سریال «معراجی‌ها» را می‌سازد.

با بازگشت ده‌نمکی به ایران این سریال وارد مرحله پیش‌تولید می‌شود.

به گزارش فارس، ده‌نمکی ساخت سه‌گانه پرفروش «اخراجی‌ها»، سریال «دارا و ندار» و مستند‌های «فقر و فحشا» و «کدام استقلال، کدام پیروزی» را در کارنامه هنری خود دارد.

فیلم سینمایی «رسوایی» جدیدترین ساخته او به حساب می‌آید که هنوز آماده نمایش نشده است و به احتمال زیاد اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

در این فیلم که به خلاف اخراجی‌ها موضوعی جدی و عرفانی دارد، الناز شاکردوست، اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا و امیر نوری ایفای نقش می‌کنند.

ارسال نظر