دوروی سکه یکی است.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 668 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:23 ب.ظ، سه شنبه، 23 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

بیش از صد سال است که صهیونیست ها تلاش شبانه روزی کرده اند تا با تسلط برکشوری قدرتمند به نیات شیطانی خود جامه عمل بپوشانند. خصوصا بعد از جنگهای داخلی آمریکا با نفوذ بر ارکان قدرت ملی کشور آمریکا، شیطانی ترین تفکرات خود را در جهت موج سواری از بستری آماده در یک کشور قدرتمند بهره گیرند و در این راه با دست یازیدن به بدترین فتنه ها و فسادها تمام عناصر معنوی و ارزشها و میراث فرهنگی جهان را زیر پاگزارده و در جهت ایجاد ارزشهای شیطانی از علم و تکنولوژی بهره برده اند تا با خلع سلاح عقل (سلاح خداوند) از جامعه جهانی خصوصا آمریکا و اعتبار بخشیدن به شهوه و غضب زمام امور جهان را به دست گیرند.

رادکانا: سکه بواسطه حضور در زندگی اجتماعی مردم جهان کلمه رایج و آشنا در ذهن مردم گردیده است و ضرب المثل های بسیاری برای آن ساخته اند. یکی از رایجترین ضرب المثل ها “دوروی یک سکه است.”

بیش از صد سال است که صهیونیست ها تلاش شبانه روزی کرده اند تا با تسلط برکشوری قدرتمند به نیات شیطانی خود جامه عمل بپوشانند. خصوصا بعد از جنگهای داخلی آمریکا  با نفوذ بر ارکان قدرت  ملی کشور آمریکا، شیطانی ترین تفکرات خود را در جهت موج سواری از بستری آماده در یک کشور قدرتمند بهره گیرند و در این راه با دست یازیدن به بدترین فتنه ها و فسادها تمام عناصر معنوی و ارزشها و میراث فرهنگی جهان را زیر پاگذارده و در جهت ایجاد ارزشهای شیطانی از علم و تکنولوژی بهره برده اند تا با خلع سلاح عقل (سلاح خداوند) از جامعه جهانی خصوصا آمریکا و اعتبار بخشیدن به شهوه و غضب زمام امور جهان را به دست گیرند. از انسان، انسان دیگر و از جهان، جهان دیگر ساخته و جامعه شیطانی براساس اصول وتفکر خود بنیان نهند.

البته تکنولوژی و رسانه ها دراین راستا کمک شایانی به این تفکر در عصر حاضر نموده اند، وقتی می شنویم در آمریکای آفت زده از آسیب های اجتماعی، فقر، فساد، جنایت، لابی گری در همه ارکان کشوری که 5 درصد مردم جهان را داردو 25 درصد زندانیان  جهان را دارد خود می فهمیم که مدعیان دموکراسی (صهیونیست ها) تا چه حد پیش رفته اند و چه ارکانی از ارکانهای معنوی بشری را تخریب کرده اند که کار به اینجا کشیده شده است.

درنهایت پیروز کردن شهوه و غضب بر عقل که نمادهای شهوه پرستی امروز در اکثر کشورهای غربی بشکل (آبلیت) از طرف کلوپ های شیطان پرستی ماسونی متاسفانه  جنبه تقدس یافته است. صرف میلیاردها دلار (پرهزینه ترین انتخابات جهان ) برای  تغییر در ضائقه و چشم مردم درانتخاباتی که  حداقل 40درصد مردم آمریکا اصلا در انتخابات شرکت نمی کنند و اعتقادی به آن ندارند، درحال حاضر سربار همه مشکلات آمریکا “ابر طوفان سندی یا چوب بی صدای خداوند”که میلیاردها خسارت برجامعه آمریکا وارد کرده است .

 با این حال  چرا پرهزینه ترین انتخابات در آمریکا صورت پذیرفته است؟ دست های پنهان قدرت آمریکا (صهیونیست بین الملل یا همان به اصطلاح ماسونها ) به دنبال چه هستند که در زمان چنین وضعیت بد اقتصادی میلیاردها پول خود را به دور می ریزند!؟

باید در اینجا به یک حقیقت دیگر پی برد و آن اینکه صهیونیست ها بیهوده پول خرج نمی کنند. حقیقت چهره صهیونیست ها (دموکرات ها وجمهوری خواهان) برای مردم آمریکا و جهانیان آشکار شده است به اصطلاح دست شیطان روشده است و جایگزینی هم برای وضعیت موجود اساسا وجود ندارد!! لذا مجبورند میلیاردها هزینه کنند تا چهره واقعی خود را از نگاه مردم آمریکا و جهان پنهان کنند و اینگونه خود را با تبلیغات  بزک می کنند تا  خود را بشکل تازه به خورد مردم آمریکا و جهان دهند اما همه فهمیده اند “دوروی سکه یکی است.”

نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر