دور دوم انتخابات مجلس دهم و نشاط اجتماعی در بالاجاده
تعداد بازدید تعداد بازدید: 367 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:45 ق.ظ، پنج شنبه، 2 اردیبهشت، سال 1395 نظرات ۲ نظر

بالاجاده به عنوان یکی از مهمترین رکن های سیاسی منطقه از رقابت سیاسی و انتخاباتی کم بهره نبوده است و پس از پایان شمارش آراء و اعلام آن در مرحله اول میدان تاخت و تاز سیاسیون منطقه برای معرفی کاندیدای مورد حمایتی خویش بوده است.

96به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی سورم سرا، با ورود دو کاندیدای راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس دهم و تلاش برای رقابت در یارگیری های سیاسی میدان رقابت و حلقه های آن در همه مناطق حوزه انتخابیه تنگ تر شده است تا جایی که حامیان دو کاندیدای مطرح و راه یافته با تمام قوا اهتمام و در تلاشند تا نسبت به معرفی برنامه های کاندیدای موردنظرشان در بین مردم منطقه اقدام کنند.
شرایط خاص انتخاباتی دور دوم مجلس دهم در این حوزه بسترهای افزایش نشاط و مشارکت اجتماعی را برای حضوری متفاوت تر مهیا ساخته است تمام گروههای فکری و سیاسی و حتی سرمداران خطوط و احزاب سیاسی از همه پتانسیل های در اختیار بهره می گیرند تا کرسی مجلس دهم را با حمایت از کاندیدای موردنظر خود کسب و بدست آورند.
بالاجاده نیز به عنوان یکی از مهمترین رکن های سیاسی منطقه از این رقابت سیاسی و انتخاباتی کم بهره نبوده است و پس از پایان شمارش آراء و اعلام آن در مرحله اول میدان تاخت و تاز سیاسیون منطقه برای معرفی کاندیدای مورد حمایتی خویش بوده است.
این رقابتها و یارگیری های سیاسی در همه مجالس عمومی و خصوصی از میادین و سالن ورزشی تا مراسم بزرگداشت و ترحیم عزیزان و مراسمات مذهبی و سنتی در روستا رگه های حضور کاندیداها و یا حامیان آن دیده میشده است.
در این فرصت محدود انتخاباتی فاصله بین مرحله اول و دوم حاج رحمت جلالی میاندره میدان دار رقابت انتخاباتی در بالاجاده بوده است و رایزنی های مختلفی را از اجتماعات همکاران فرهنگی و همسویان سیاسی اصولگرا و… و اهالی روستا داشته است و نشستهای تخصصی و سیاسی برای تبیین برنامه ها و بازدیدهای عمومی از مراکز عمومی ورزشی و … و یا شرکت در محافل داشته است.
از سویی رامین نورقلی پور دیگر کاندیدای راه یافته در مرحله دوم مجلس دهم نیز با واسطه دوستان سیاسی گروه اصلاح طلب نشستهای سیاسی متعددی در بالاجاده برگزار کرده است و هر چه به پایان خط رقابت انتخاباتی نزدیکتر می شویم حلقه های یارگیری این دو کاندیدا نیز دامنه وسیعتری از آحاد مردم را در برمی گیرند.
این رفت و آمدهای سیاسی موجب نشاط و شادابی سیاسی اهالی روستا شده است و همه با یک شور و نشاط خاصی در گرما دهی انتخاباتی مجلس دهم مشارکت دارند و به یقیین حضوری متفاوت تر از همه ایام سیاسی را در پای صندوق های انتخاباتی رقم خواهند زد.
حال در این اندک باقی مانده تا روز رأی گیری و آزادی تبلیغات انتخاباتی کاندیدای راه یافته حدس و گمانهای برتری آرای مکتسبه از صندوقها تعابیر خاص سیاسی را خواهد داشت و بی شک برنامه ریزان سیاسی گروههای فکری پازلهای تبلیغاتی خود را چیدمان خواهند کرد.
انشاءلله این نشاط و شادابی انتخاباتی در دور دوم مجلس دهم شورای اسلامی با انتخابی اصلاح و شایسته آینده ای روشن برای توسعه و آبادانی منطقه و روستا را حاصل گردد.
پس همه با هم لبیک گوی فرمان ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری در انتخابی شایسته انتخاباتی پرشور و هوشمندانه ای برگزار کنیم.
وعده دیدار همه در 10 اردیبهشت ماه سال جاری پای صندوقهای أخذ رأی در حوزه انتخابیه کردکوی بالاخص مکانهای أخذ رأی در روستای بالاجاده.
انتهای پیام/
شهروند می گوید:

فقط رامین نورقلی پور……………………………………………. رای کردکوی ، نورقلی پور خواهد بود….

کردکویی می گوید:

همیشه درانتخابت مجلس شورای اسلامی این شهرستان کردکوی بوده. که زیان داده است چراکه بزرگان وافرادسیاسی ذی نفوذ بخاطر اینکه دراینده منافع انها خدشه وارد میشود وارد کارزار نمیشوند نافردی ازاین شهرواردبهارستان شود فقط همیشه شهرهای اطراف بودند که نماینده به مجلس فرستادند خدایی بیاییم اختلافات راکنار بذاریم همه با هم یکصدا به مردامین جانباز سرافراز معرف مردم متدین منطقه حاج رحمت اله جلالی راراهی بهارستان کنیم انشااله وعده دیدار دهم اردبیهشت پای صندوقهای رای

ارسال نظر