دولت به جای ادعاهای تبلیغاتی به واقعیت بپردازد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 348 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:29 ق.ظ، شنبه، 16 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توافقنامه ژنو به بن بست رسیده گفت: دولت به جای ادعاهای تبلیغاتی به واقعیت بپردازد.

13930114000262_PhotoAبه گزارش رادکانا به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی پنج‌شنبه ‌شب در حاشیه برگزاری مراسم عزاداری ایام فاطمیه در گرگان در گفت‎و‎گو با خبرنگاران اظهار داشت: صحبت رئیس جمهور در هیئت دولت که منتقدان خیلی آزاد هستند و به راحتی می‎توانند صحبت کنند همانند باقی ادعاهای وی در محک افکار عمومی با توجه به عملکرد دولت سنجیده می‎شود.

وی ادامه داد: زمانی که هفته‎نامه 9 دی به دلیل انتقاد از دولت آن هم انتقاد از اموری که خط قرمز نیست توقیف می‎شود و زمانی که منتقدان به توافقات ژنو بی‎سواد و کم‎سواد خوانده می‎شوند، زمانی که کسانی که به توزیع سبد کالا انتقاد داشتند با انواع و اقسام توهین‎ها خطاب می‎شوند من فکر نمی‎کنم افکار عمومی از عملکرد دولت قضاوتی را داشته باشند که خودشان ادعا می‎کنند.

تحریم‎ها با نرمش غیر قهرمانانه برداشته نمی‎شود

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس خاطرنشان کرد: در عرصه اقتصادی آقای روحانی مدعی بودند که یک طرح 100 روزه برای حل مشکلات و گشایش در امور مردم دارند و 100 روز گذشت و در عمل دیدیم که اتفاق خاصی نیفتاده است.

رسایی تاکید کرد: این هم به این دلیل است که دولت طرح اقتصادی خاصی را ندارد و تمام انرژی خودش را برای برطرف کردن تحریم‎ها گذاشته است.

وی اضافه کرد: تحریم‎ها نیز با توجه به اینکه عامدانه و با برنامه علیه انقلاب اسلامی چیده شده اینگونه نیست که با نرمش‎های غیر قهرمانانه برداشته شود و به طور طبیعی آنها این تحریم‎ها را گذاشته‎اند که بیشتر به ما لطمه بزنند.

رسایی اضافه کرد: بنابراین من فکر می‌کنم دولت به جای ادعاهای تبلیغاتی کمی به واقعیت بپردازد چون نزدیک به یک سال از عمر دولت در حال سپری شدن است و در این مدت حتی موافقان دولت و حامیان اصلی دولت معتقد هستند که اتفاق خاصی در کشور نیفتاده است.

توافقنامه ژنو به بن بست رسیده است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توافقنامه ژنو به بن بست رسیده و نشانه‎های آن برای ما و رهبر انقلاب که فرمودند من خوش‎بین نیستم کاملا معلوم است و این به این دلیل است که طرف ما طرف کفر و طرفی است که کمر به نابودی ما بسته است.

رسایی تصریح کرد: آنها هیچ وقت توافقنامه‎ای را با ما به امضا نخواهند رساند که منافع ما در آن تامین شده باشد و این خوش‌باوری دولت است و نتیجه آن امروز این شده که علاوه بر آمریکا، اتحادیه اروپا هم مطالباتی را دارد که حتی مردمی که دینی نیستند نسبت به این مطالبات واکنش نشان می‎دهند زیرا تلقی آنها از حقوق بشر آزادی همجنس‎بازی در هر کشور است.

وی در پایان اذعان داشت: بنابراین خوش‎بینی دولت به این نرمش‎‎های غیر قهرمانانه نسبت به دشمنان دیرینه این کشور خیلی زود رنگ می‎بازد و آن روز دولت باید پاسخگو باشد.

ارسال نظر