دومین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) در تهران برگزار خواهد شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,032 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:38 ب.ظ، شنبه، 31 فروردین، سال 1392 نظرات ۲ نظر

جوادی بالاجاده: دومین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) با انتخاب جوانان موفق بالاجاده در ۳۰ خرداد ماه در تهران برگزار خواهد شد.

DSC03180_0به گزارش رادکانا به نقل از  روابط عمومی هیئت جوانان متوسلین به حضرت علی اکبر (ع) بالاجاده ایهای مقیم تهران، حسب تصویب اعضای محترم شواری هیئت امناء و اعضای مجمع در سالروز میلاد خجسته و مبارک حضرت علی اکبر (ع) شاهزاده حضرت ابی عبدالله الحسین (ع) با محوریت و اقدام هیئت، دومین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) در تهران برگزار خواهد شد.

جوادی بالاجاده رئیس ستاد برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر (ع) با اشاره به زمان و مکان برگزاری جشنواره بیان کرد: دومین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) در سالروز میلاد خجسته اشبه الناس به رسول الله الاعظم (ص) حضرت شاهزاده علی اکبر (ع) در روز جمعه 30 خرداد در منطقه 17 تهران مجتمع فرهنگی هنری بهاران برگزار خواهد شد.این جشنواره  به که همت عالیه جوانان بالاجادهی مقیم تهران با محوریت هیئت جوانان متوسلین به حضرت علی اکبر (ع) بالاجاده ای مقیم تهران برگزار خواهد شد.
وی در خصوص اهداف اجرایی این جشنواره گفت: حفظ و اشاعه فرهنگ غنی اسلامی و ترویج شعائر اسلامی در پاسداشت مقام و منزلت جوان اسلامی و جوان ایرانی متاسی از حضرت شاهزاده علی اکبر (ع) ابی  عبدالله الحسین (ع) توانمند سازی به پتانسیل عظیم نیروی انسانی در بخش جوانان و سنجش استعدادها و نبوغ اندیشه ها و مدارک و مدارج عالیه تحصیلی و توفیقات مکتسبه در رشته های مختلف علمی، پژوهشی و تحقیقاتی، ورزشی و هنری و…. معرفی منتخبین و جوانان موفق به جامعه امروزی با هدف ترویج فرهنگ شایسته سالاری و  سپاسگزاری از مقام آوران و نام آوران عرصه مختلف علمی، تحقیقاتی ، پژوهشی، ورزشی و هنری و تشکیل ستادهای حمایتی برای جوانان موفق به منظور رفع موانع ترقی و رشد  از اهداف این جشنواره  می باشد.
رئیس ستاد برگزاری جشنواره دوم حضرت علی اکبر (ع) در خصوص برنامه های اجرایی این جشنواره بیان داشت: علاوه بر پاسداشت مقام جوان اسلامی، ایرانی و انتخاب و معرفی جوانان موفق برگزاری جشن های میلاد آن حضرت را با اجرای برنامه های زنده بومی و محلی چون سرود خوانی، امیری خوانی، نواها و آوای محلی به زبان بالاجاده ای و سنتی، نمایش از سنتهای حسنه رایج زادگاه عزیزمان بالاجاده، ایجاد فضای شاد و نشاط آور مذهبی خانواده های بالاجاده ای مقیم تهران، دعوت از پیشکسوتان فرهنگی، ورزشی و هنری و علمی روستای بالاجاده برای معرفی به نسلهای جدید و بیان نقطه نظرات کارشناسی برای رشد و توسعه بالاجاده و بهره گیری از آن برای عملیات کاربردی آن در روستا و بهره گیری از همه پتانسیل ها و ظرفیتهای نیروی انسانی موجود در تشکل دینی حضرت علی اکبر (ع) برای اعتلای و ترقی روستای بالاجاده از دیگر برنامه های این جشنواره یاد کردند.
جوادی بالاجاده با اشاره به ابراز علاقه به اولین جشنواره و تقاضای بسیار زیاد وارده به دبیرخانه جشنواره مبنی بر استمرار و تداوم آن با فرایندی سنتی و محلی دومین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) را برنامه ریزی و درصدد اجرای آن می باشیم که امیدواریم با مساعدتهای همه عزیزان بالاجاده ای مقیم تهران این برنامه به نحو شایسته انجام پذیرد.

بالاجاده اي می گوید:

اهداف این جشنواره:؟؟؟
حفظ و اشاعه فرهنگ غنی اسلامی و ترویج شعائر اسلامی!!!: شما با آوردن خوانندگانی که در کشورهای خارجی کنار افراد و اجتماعی که بی دینی رو جار میزنند و پارتی ها و جشن هایی به عنوان شب بزم که مملو از فساد و گناه هست در بالاجاده برگزار میکنند می خواهید اشاعه فرهنگ اسلامی کنید و شعائر رو ترویج دهید؟؟ (عملی که سال گذشته انجام داده اید)
ایجاد فضای شاد و نشاط آور مذهبی؟؟؟!!!
معرفی و حمایت از جوانان موفق؟؟!!! یا معرفی و تبلیغات برای خودتان؟؟؟!! آنهم از راه نمایش توانمندی دیگران(جوانان) که هیچ ارتباطی به شما نداشته و هیچ حمایتی از سوی شما نبوده و نه خواهد بود، و صرفا با نامبردن و معرفی آنان می خواهید نقش خود را در موفقیت های آنها پررنگ کنید، اصلاح میکنم پر رنگ نه! نقش خود را در موفقیت آنان ظاهر نماید. چون هیچ نقشی در حقیقت نداشتید!
یک پیشنهاد برای رئیس ستاد: لطفا کمی صادق باش و از درویی و ریا و خودنمایی دست بردار.
امیدوارم خداوند هدایتمان کند.

امید می گوید:

به لحاظ حسادت و بی ایمانی شما برای این حرکت بزرگ فرهنگی و دینی به چشم نبین شما کوچک میاید ما که نیاز به معرفی خود نداریم یقیننا جنابعالی در حصار قرار گرفته اید شاید با بی ادبی و بد گویی خود در جمع معاندان جای پیدا کنید و خواننده عزیز بالاجاده را نیز به افتخار میپذیریم یقیننا از شما که دائم در ریا و تزویر هستید اثرگذار تر است و چون انگونه که هست نمایش میدهد و شما با اللفاظ همه را چون خود بی دین و بی ایمان میخوانتید به قلبت مراجعه کن و خطای خود را پیدا کن

ارسال نظر