دومین همایش رشد و توسعه روستای بالاجاده برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 432 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:04 ق.ظ، سه شنبه، 12 آبان، سال 1394 نظرات بدون نظر

بر حسب اطلاع دبیرخانه مجمع مشورتی رشد و توسعه بالاجاده در نظر است دومین مجمع مشورتی رشد و توسعه بالاجاده در روز جمعه ۱۵ آبانماه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ در حسینیه اعظم روستای بالاجاده برگزار شود.

roshdo toseeبه گزارش رادکانا، بر حسب اطلاع دبیرخانه مجمع مشورتی رشد و توسعه بالاجاده در نظر است دومین مجمع مشورتی رشد و توسعه بالاجاده در روز جمعه 15 آبانماه از ساعت 8:30 الی 12 در حسینیه اعظم روستای بالاجاده برگزار شود.در این راستا با گفتگویی از رئیس مجمع دکتر سید یعقوب جعفری از برگزاری برنامه جویا شدیم.

دکتر جعفری رییس مجمع مشورتی رشد و توسعه بالاجاده اعلام داشت: سنگ بنای آغاز این حرکت بهره گیری از نظرات و برنامه های که در جهت رشد و توسعه زادگاه عزیزمان بالاجاده از صاحبنظران و نخبگان علمی و فرهنگی و مدیریتی بوده است.
وی افزود: بحمدالله بالاجاده دارای پتانسیلهای بسیار بالای نیروی انسانی کارآمد و متخصص در رشته های مختلف علمی پژوهشی و مدیریتی می باشد که اگر به خوبی از تمامی این توانمدینها و ظرفیتها استفاده بهینه شود به یقیین می توان بسترهای تعالی و رشد روستا در ابعاد مختلف را شاهد بود.
جعفری با پیشینه این حرکت در دهه هفتاد و نتایج حاصله آن اشارتی داشت و تشکیل کمیته های کارشناسی و پیگیری و هماهنگی در زیر ساختار این مجمع را از فرایند مدیریتی تداومی و استمراری برای پیگیری برنامه های مورد نظر مجمع و نخبگان روستا اعلام داشت.
رئیس مجمع مشورتی رشد و توسعه بالاجاده اعلام داشت: آنچه که موجب افزایش غنای محتوایی برنامه های این مجمع خواهد شد استقبال اعضای مجمع بالاخص ورود نخبگان علمی و پژوهشی و مدیریتی به مجمع و بیان مطالبی کارشناسی بر اساس شرایط روستا بالاجاده و ایجاد وفاق اندیشه ای برای به ثمر نشاندن برنامه های تبیینی مجمع خواهد بود.
وی در این راستا از همه نخبگان علمی و مدیریتی روستا چه مقیم در بالاجاده و چه عزیزان مقیم در گلستان و تهران و سراسر عایران اسلامی دعوت به مشارکت و همدلی و همربانی برای توسعه و رشد همه جانبه زادگاه عزیزمان بالاجاده کرد و ابراز امیدواری کرد: دومین مجمع مشورتی با حمایتهای همه جانبه دلسوزان روستا پر بار از خدمات و آورده خوبی برای اهالی شریف و همه بالاجاده ایها داشته باشد.
منبع: سامانه اطلاع رسانی سورم سرا
انتهای پیام/
ارسال نظر