نزاع دسته جمعی عامل قتل و مصدومیت دو برادر در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,801 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:24 ق.ظ، سه شنبه، 3 اردیبهشت، سال 1392 نظرات ۳ نظر

نزاع جمعی در شهرستان کردکوی باعث کشته شدن دو برادر بالاجاده ای مقیم گرگان شد.

images

 به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی سورم سرا، در عصر روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه سال جاری در شهرستان کردکوی در خیابان جنگل روبروی بیمارستان حضرت امیر المومنین (ع) بر سر نزاع جمعی تعدادی از جوانان برای موضوعات اخلاقی از اهالی شهرستان کردکوی با دوتن از جوانان بالاجاده متاسفانه این نزاع به تقابل و رویارویی کشیده شد و براثر این نزاع که پای سلاح سرد چاقو نیز باز شده بود با اصابت چاقو جان یکی از جوانان بالاجاده ای را گرفت و نفر دوم که برادر مقتول می باشد را راهی بیمارستان کرد.

این دو جوان بالاجاده ای که از خانواده  ح – و مقیم گرگان می باشند، بنا به اظهارات شاهدین ماجرا بر سر بداخلاقی و فحاشی تعدادی از جوانان با هم منجر به دعوای جمعی و نهایتا درگیری و با ضربه های چاقو به یکی از براداران ح – و قربانی ماجرا شده است و برادر دیگرش نیز در این درگیری به دفاع برادر مضروبش رفته است که متاسفانه ایشان نیز با ضرباتی از چاقو راهی بیمارستان شده، که این درگیری یک قربانی و یک مصدوم داشته است..

aida می گوید:

yki az baradara fot shode na har 2
lotfan vaqty chizy ro nemidony khabar resani nakon

aida می گوید:

lotfan mozo khabaretonam eslah konid.
ahmade hoseyny ke fot shode daneshjoe karshenasy giyah pezeshki daneshgah azade gorgan bode

javad می گوید:

خواهشا خبر به نقل ار سامانه سورم سرا را به صورت لینک خبر بگذارید . http://balajadeh.com/node/1380 جهت امانتداری صحیح در انتقال و اشاعه خبر . باتشکر فراوان

ارسال نظر