هم اندیشی تعدادی از روحانیون کردکوی با رئیس تبلیغات اسلامی این شهرستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 978 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:44 ق.ظ، چهارشنبه، 19 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

روحانیون شهرستان کردکوی با حجت الاسلام محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد .

این یک سوال جدی است که چرا بچه های ما از ورزشکاران آمریکای لاتین و آفریقا و اروپا کاملا آشنایی دارند و حتی نوع پوشش و غذاهای مورد استفاده آنها را می دانند اما از امام نهم و دهم خود آشنایی چندانی ندارند؟

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی کردکوی، حجت الاسلام محمودی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای انجام شده توسط روحانیون در شهرستان کردکوی ، اداره تبلیغات اسلامی را خانه دوم روحانیت معرفی کرد و گفت : همه روحانیون برای ماعزیزبوده و ما در خدمت شما بزرگواران هستیم و هر کاری که اعتلای فرهنگی کردکوی را سرعت بخشد ، کوتاهی نخواهیم کرد.

وی سپس با اشاره به این که روحانیت وظیفه سنگینی بر دوش دارد خاطرنشان کرد : پاسخ به شبهات جوانان و مسایل شرعی وظیفه ماست که باید به بهترین شیوه به آن بپردازیم و درروشنگری وبصیرت افزایی جامعه گامهای اساسی تری برداریم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی بابیان این که امروز دورترین نقاط روستایی هم به اینترنت وصل هستند اذعان داشت : امروز روحانیت باید به علم روز و مسایلی که در جامعه و جهان می گذرد آشنا باشد تا بتواند جوابگوی مخاطبان خود باشد.

وی با اشاره به مناسبت های مختلف ملی و مذهبی تصریح کرد: باید بیشترین استفاده را از این مناسبت ها جهت آشنایی مردم ، بویژه جوانان و نوجوانان به معارف اسلامی ببریم وازاین طریق فرهنگ ناب دینی را درجامعه نهادینه و حتی می توانیم فرهنگ دینی را با شیوه خاص خودش در پارکها ، کنار دریاها و جنگلها هم رسوخ دهیم و این کار شدنی است.

محمودی در ادامه گفت: این یک سوال جدی است که چرا بچه های ما از ورزشکاران آمریکای لاتین و آفریقا و اروپا کاملا آشنایی دارند و حتی نوع پوشش و غذاهای مورد استفاده آنها را می دانند اما از امام نهم و دهم خود آشنایی چندانی ندارند؟

حجت الاسلام محمودی با تأکید براینکه ارتباط ما نباید با جوانان قطع شود تصریح کرد : امام صادق )ع)فرمودند ، قبل از اینکه منحرفین قلب جوانان را تسخیر کنند ، شما درآن بذردین بپاشید و نگذارید دیگران آنها را از مسیر حق خارج کنند. وی ادامه داد : البته هجمه دشمن خیلی سنگین است اما دین همه جاذبه های خودش را دارد و با فطرت انسان هم سازگاری دارد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با بیان این مطلب که ما باید برای نظام کادرسازی کنیم خاطر نشان ساخت : همه با نظام ، ولایت و رهبری و انقلاب هستند و مشکلی با نظام مقدس اسلامی ندارند و ما باید مسیر صحیح را برای جامعه تبیین و ترسیم نماییم.

در ادامه این نشست حجت الاسلام فغانی ، شفیعی ، علی نژاد وعلوی نیز در سخنانی ضمن قدردانی از حجت الاسلام محمودی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی بخاطر اجرای برنامه های متنوع در سطح شهرستان،در خصوص نحوه جذب جوانان و ارتباط با آنان ، حضوردر پایگاههای بسیج و مدارس ، مراکز فرهنگی و کانونهای قرآن واندیشه های خود را بیان نمودند.

در پایان این نشست یکبار دیگر روحانیت شهرستان کردکوی ، اقدام دشمنان اسلام در ساخت فیلم موهن علیه پیامبر(ص) را به شدت محکوم کرده و این عمل دشمنان را نشانه ضعف و زبونی آنان در برابر اسلام خواهی مردم جهان دانستند.

ارسال نظر