دیدار مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از اداره تبلیغات اسلامی کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 841 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:31 ب.ظ، چهارشنبه، 26 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

رادکانا، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت : آنچه در سازمان بسیار اهمیت دارد ، سرمایه مردمی است .

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان از پرسنل و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی دیدار کرد.

دراین دیدار حجت الاسلام محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی ضمن عرض خیرمقدم به مدیر کل و همراهان به ارائه گزارش از وضعیت فرهنگی شهرستان و فعالیت های صورت گرفته در اداره پرداخت .

حجت الاسلام ولی نژاد مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گلستان ، از زحمات و تلاشهای پرسنل این اداره در خصوص اجرای طرحها و برنامه های فرهنگی و قرآنی ، علی رغم کمبود اعتبار و نیرو قدردانی کرد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان این مطلب که همه ما مأمور به انجام وظیفه و ادای تکلیف هستیم ، تصریح کرد: آنچه در سازمان بسیار اهمیت دارد ، سرمایه مردمی است و آنچه که در مساجد ، هیئتهای مذهبی ، محافل قرآنی فعال هستند مردم هستند و ما سه وظیفه در مقابل آنها داریم شامل : اول آنکه محافظت و حراست از انحراف آنها که از هدف اصلی خود جدا و دچار خرافه نشوند . دوم فرهنگ سازی است یعنی مردم آنچه را که کار دینی است، به درستی انجام دهند و ما می توانیم با فرهنگ سازی در بین هیئت امنای مساجد ، هیئتهای مذهبی و موسسات قرآنی و سایر افراد جامعه ، فعالیت مردمی را احیاء و فعال نمائیم. سومین مورد آماده سازی فضای فرهنگی جامعه است و ما میتوانیم با بهره مندی از امام جمعه در مصلای نماز جمعه، روحانیون در مساجد و منابر ، معلمان در کلاس درس و سایر افراد تأثیر گذار در جامعه استفاده ببریم.

در ادامه جلسه پرسنل به ارائه گزارش در واحدهای مربوط به خودپرداختند .

گفتنی است ، این دیدار در روز یکشنبه 23 مهر 91 در دفتر رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی انجام شد.

 

ارسال نظر