دیدار مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با امام جمعه شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,394 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:08 ب.ظ، چهارشنبه، 28 فروردین، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در دیدار با امام جمعه شهرستان کردکوی عنوان داشت: هماهنگی و همراهی ائمه جمعه در پیشبرد و اجرای مطلوب برنامه های فرهنگی و قرآنی بسیار موثراست.

139201273661به گزارش رادکانا، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان ، به همراه حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با حضور در منزل حجت الاسلام موسی شاعری امام جمعه کردکوی ضمن دیدار با وی در خصوص تامین نیازهای تبلیغی این شهرستان بحث و تبادل نظر کردند.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام شاعری ضمن خوش آمد گویی ، با مثبت ارزیابی کردن فعالیت های فرهنگی ، تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد : تبلیغات اسلامی بعنوان یک نهاد مقدس از ظرفیت خوبی جهت برگزاری برنامه های موثر فرهنگی برخورداراست وامیدواریم با پشتبانی از موسسات قرآنی وهیئات مذهبی این روند رو به رشد همچنان ادامه داشته باشد.

امام جمعه کردکوی همچنین از تلاش‌های حجت الاسلام محمودی و اداره تبلیغات اسلامی کردکوی برای توسعه فرهنگ دینی در این شهرستان قدردانی کرد.

در ادامه حجت الاسلام محمودی ضمن قدردانی از حمایت و همکاری امام جمعه کردکوی از برنامه های اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان ، به ارائه گزارشی از عملکرد اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در سال 91 پرداخت و خواستار توجه و برنامه ریزی گسترده برای اجرای برنامه های تبلیغی در این منطقه شد.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام ولی نژاد با ابراز خرسندی از تاثیرگذاری طرح‌های فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی در عرصه‌های مختلف به تشریح برخی از برنامه‌ها و سیاست‌های راهبردی این سازمان پرداخت.

وی هماهنگی و همراهی ائمه جمعه در پیشبرد و اجرای مطلوب برنامه های فرهنگی و قرآنی را بسیار موثر دانست و تأکید کرد:ارتقای معنویت و ترویج اخلاق اسلامی در جامعه نه تنها موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی می‌شود بلکه جامعه را برای تبعیت از آموزه‌های امامت و ولایت آماده می‌کند.

ارسال نظر