دکتر فلسطینی عامل انتحاری شهر شیعه‌نشین هرمل + عکس(۱۸+)
تعداد بازدید تعداد بازدید: 448 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:06 ب.ظ، شنبه، 28 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

بر اثر انفجار یک خودرو بمب گذاری شده در مرکز شهر “هرمل” لبنان که روز پنجشنبه اتفاق افتاد٬ ۳ تن شهید و بیش از ۴۵ تن زخمی شدند.

511335به گزارش رادکانا، یک خودرو بمب‌گذاری شده با حدود 50 کیلوگرم تی .ان.تی پنجشنبه گذشته در مرکز شهر شیعه نشین هرمل لبنان و نزدیک فرمانداری این شهر و دو بانک منفجر شد که منجر به شهادت 3 تن و زخمی شدن بیش از 45 تن دیگر شد.

  این انفجار تروریستی ناشی از یک عملیات انتحاری در زمانی که مردم زیادی در محل حاضر بوده و قصد ورود به فرمانداری هرمل را داشته اند، رخ داده است.

امروز تصویری از عامل انتحاری هرمل لبنان منتشر شد که براساس اطلاعات به‌دست آمده وی «حسن غندور» نام داشته که در بیمارستان”ابو ظهر” در صیدا فعالیت می‌کرده است.

«حسن غندور» که متولد 1994 میلادی و فلسطینی است چندی پیش به عضویت گروه‌ها تروریستی در سوریه ملحق شده و پس از دیدن آموزش‌های لازم به لبنان بازگشته و خود را در شهر شیعه‌نشین هرمل منفجر کرد.

شهر شیعه نشین هرمل در شمال شرق لبنان بیشترین تعداد شهدا را در نبردهای مقاومت لبنان با رژیم صهیونیستی تقدیم کرده است.

این تکفیری فلسطینی در نامه‌ای که پس از جدا شدن برای خانواده خود ارسال کرده هدف از این اقدامات تروریستی و پیوستن به گروه جبهه النصره را ملاقات با پیامبر(ص) عنوان کرده است! / ابنا

ارسال نظر