دکتر نظری‌مهر رئیس هیأت کشتی گلستان شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 523 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:20 ب.ظ، یکشنبه، 24 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

دکترمحمدجواد نظری‌مهر با رأی تمامی اعضای مجمع برای ۴ سال به عنوان رئیس هیأت کشتی استان گلستان انتخاب شد.

40444به گزارش رادکانا، دکترمحمدجواد نظری‌مهر با رأی تمامی اعضای مجمع برای 4 سال به عنوان رئیس هیأت کشتی استان گلستان انتخاب شد.

مجمع هیأت کشتی استان گلستان در شهرستان گرگان برگزار شد و محمد جواد نظری‌مهر با 19 رأی مأخوذه به عنوان رئیس هیأت کشتی استان گلستان انتخاب شد.

نظری‌مهر پیش از این نیز رئیس هیأت کشتی این استان بود.

ابراهیم جوادی قهرمان المپیک و جهان وحمید بنی‌تمیم دبیر فدراسیون کشتی به عنوان نماینده فدراسیون در این انتخابات حضور داشت.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

كردكويي 1 می گوید:

آقایان در مجلس اینقدر بیکار هستند و در صحن مجلس قدم میزنند مردم که گرفتاری ندارند مشکلات همه حل شده اقا از فرط بیکاری آمد و محبت کرد و این مسئولیت را قبول کرد هیچکس دیگر نبود در این استان که این مسئئولیت را قبول کند ورزش ما که سیاسی هم که نیست! وووووووووووو……

ارسال نظر