دیدار استاندار و اعضای خیرین سلامت با خانواده حادثه دیده گان معدن آزادشهر+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 117 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:23 ق.ظ، یکشنبه، 7 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

استاندار گلستان و اعضای خیرین سلامت با خانواده حادثه دیده گان معدن آزادشهر در شهرستانهای آزادشهر، گنبد، رامیان و مینودشت دیدار کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ خیرین سلامت، به همراه امام جمعه گنبد، حسن صادقلو استاندار گلستان، مدیران و معاونین دانشگاه علوم پزشکی گلستان، فرمانداران آزادشهر، گنبد و رامیان و تعدادی از مسئولین نهادها و ارگانها با حضور در جمع خانواده های حادثه دیدگان معدن در شهرستانهای گنبد کاووس، مینودشت، آزادشهر و رامیان و شهر نوده خاندوز و روستاهای فارسیان، وطن و سوسرا از توابع بخش چشمه ساران با آنها ابراز همدردی کردند.

در این دیدار استاندار گلستان، ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدار، آرزوی صبر جذیل برای آنها نمود و گفت: با توجه به دستور رئیس محترم جمهور پیگیر تمام مشکلات شما عزیزان هستیم و سعی می کنیم تمامی مطالبات این عزیزان را به خانواده های آنها برگردانیم و به عنوان یک وظیفه دینی و انسانی خود را در مقابل خدا شرمنده نسازیم.

صادقلو اظهار داشت: مستمری همه ۴۳ جان باخته این حادثه جان‌گداز برقرار و به ۷۹ مصدوم کمک هزینه‌های معیشتی پرداخت شده است و برای 244 کارگر معدن زغال سنگ آزادشهر پرونده بیمه بیکاری تشکیل شده که برای 154 نفر از آنها حقوق بیکاری برقرار شد.

همچنین به هر خانواده جان باخته 210 میلیون تومان پس از صدور گواهی انحصار وراثت پرداخت می‌شود و از طرف خیرین سلامت پرداخت 7 میلیون تومان به خانواده هر یک از جان باختگان معدن آزادشهر آغاز شده است و از آنجا که بیشتر جان باختگان مستاجر بوده‌اند، مشکل مسکن بازماندگان آنها در دست رسیدگی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر