دیدار اعضای ستاد دهه فجر کردکوی با امام جمعه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 405 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:57 ب.ظ، سه شنبه، 14 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

فرماندار و اعضاء ستاد ایام الله دهه مبارک فجر با حجت الاسلام شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی دیدار کردند.

IMG_5343به گزارش خبرنگار رادکانا، مجتبی جمالی فرماندار شهرستان ضمن عرض تبریک بمناسبت ایام الله دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی الگوی جدیدی به نظام سیاسی ارائه داد و امروز ما به عنوان باثبات ترین کشور در خاورمیانه مطرح می باشیم.

وی درخصوص پروژه های افتتاحی در دهه فجر گفت: امسال با 37 پروژه کوچک و بزرگ با 21 میلیلارد اعتبار شامل 8 میلیارد تومان در بخش خصوصی و بالغ بر 13 میلیارد در بخش دولتی موفق به ایجاد 140 فرست شغلی شده ایم.

حجت الاسلام و المسلمین شاعری امام جمعه شهرستان ضمن عرض تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی تحولی اساسی بر مبنای آموزه های دینی در جهان امروز پدید آورده است.

وی افزود: امام خمینی (ره) و آحاد ملت بزرگ ایران هر یک سهم بزرگی در پیروزی این انقلاب داشته اند و دین بعنوان پیونددهنده این دو نقش اصلی و محوری را ایفا کرده است.

امام جمعه کردکوی خاطرنشان ساخت: باید ما سهم امام (ره) را در ایجاد چنین انقلاب عظیمی در نظر بگیریم و باید درجهت تعالی راه سیره و روش امام راحل بکوشیم و انقلاب اسلامی که ثمره خون شهداست را پاس بداریم.

حجت الاسلام شاعری در خاتمه رسیدگی به معیشت و مشکلات مردم را یکی از دیگر کارهای اصلی امروز جامعه دانست که باید مسئولین در مرتفع کرد آن سعی و تلاش کافی و وافی را داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر