دیدار با خانواده آزاده هشت سال دفاع مقدس همایون رضی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,306 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:32 ب.ظ، سه شنبه، 30 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

در پنجمین روز از محرم الحرام ۱۳۹۱ فرماندارکردکوی و مدیر کل بنیاد شهید استان با خانواده آزاده هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

به گزارش رادکانا، در پنجمین روز از محرم الحرام 1391 فرماندارکردکوی و مدیر کل بنیاد شهید استان با خانواده آزاده هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

در پنجمین روز از محرم 1434 ه.ق و 30 آبان سال 91 آقای جهانی مدیر کل بنیادشهید استان  و هیئت همراه قبل از دیدار از خانواده آزاده و جانباز از قبور شهدای هشت سال دفاع مقدس وانقلاب اسلامی شهرستان تجدید میثاق با شهدا وامام شهدا داشته اند  و سپس از خانواده آزاده و جانباز رضی دیدار نمودند.

در این دیدار الیاسی فرماندار و جهانی مدیر کل بنیاد شهید استان، خانواده شهداء جانبازان وآزادگان  را سر افرازان جامعه دانستند وافزودند :هر چه داریم از برکات خانواده شهداء، جانبازان و آزادگان است وباید تلاش کنیم یاد ونام شهدا همیشه و در همه حال در ذهن و کارهایمان زنده باشد .

همایون رضی از آزادگان و جانباز هشت سال دفاع مقدس و استاد دانشگاه می باشد. وی در اوایل جنگ تحمیلی به اسارت و جانبازی درآمد. ایشان پس از ورود به خاک ایران به ادامه تحصیل پرداخت. پس از ادامه تحصیل در مجتمع شهید روحانی فر مشغول تدریس به دانشجویان  در رشته کشاورزی شد.

در ادامه ،الیاسی فرماندار کردکوی و جهانی مدیر کل بنیاد شهید استان از ساختمان اداری بنیاد شهید کردکوی و واحدهای مربوطه سرکشی و بازدید کردند.

در حاشیه مراسم ادای احترام به شهدا این شهرستان فرماندارکردکوی ومدیر کل بنیاد شهید استان از برنامه های عمرانی و فرهنگی این سازمان در ساماندهی ورودی قبور شهدا و برپایی جایگاه یادمان شهداء مفقودالجسد در گلزار شهدا این شهرستان  را در برنامه کاری خود قرار دادند.

ارسال نظر