دیدار جمعی از بانوان بسیجی کردکوی با فرزندان گمنام زهرا (س)+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 525 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:43 ب.ظ، جمعه، 21 فروردین، سال 1394 نظرات بدون نظر

بانوان عضو بسیج ورزشکاران و کانون قرآن کردکوی بمناسبت ولادت باسعادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) از مسیر سه راهی پارک جنگلی (سه راهی شهادت) تا مزار پاک و مطهر شهدای گمنام را پیاده روی نمودند.

IMG_0032 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، سری به مزار پاک و مطهر شهدای گمنام شهر زدیم تا به یاد آوریم که این خاک پاک مادران و سنگ صبورانی چون حاج نرگس کم ندارد.

به آنجا که رسیدیم متوجه حضور جمعی از مادران و دختران بسیجی شدیم که به مناسبت ولادت سرور بانوان دو عالم در محضر فرزندان گمنامش جمع شده بودند تا ضمن گرامی داشت مقامش آنهایی را که فاطمه و القاب آن حضرت را در دنیا با خود یدک می کشند و ان شاءالله رهروان راستینش نیز هستند، گرامی بدارند و هدیه ای تقدیمشان کنند.

فاطمه نامش هم عزت می آورد، چه رسد به راهش. اما متعجبم از برخی دختران پاک دل و با صفای سرزمینم که مهربانی و لطافت روحشان و صلابت و عفتشان مایه مباهات است اما از مسیر فاطمه غافل می شوند و به ناگاه خود را در مسیر جهل شیطانی می بینند.

به آبروی فاطمه ی خدا! خودش عاقبتشان و عاقبتمان را به خیر کند.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

انتهای پیام/

ارسال نظر