دیدار جمعی از فعالان زیست محیطی با امام جمعه شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 457 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:25 ق.ظ، پنج شنبه، 21 خرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

جمعی از فعالان عرصه زیست محیطی عصر روز چهارشنبه در پنجمین روز از هفته محیط زیست با حجت الاسلام شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی دیدار کردند.

???????????????????????????????به گزارش رادکانا، جمعی از فعالان عرصه زیست محیطی عصر روز چهارشنبه در پنجمین روز از هفته محیط زیست با حجت الاسلام شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی دیدار کردند.

ابتدا هر یک از شرکت کنندگان نکته نظرات و پیشنهادات زیست محیطی خود را عنوان کردند.

سپس حجت الإسلام والمسلمین شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی ضمن خیرمقدم و ابراز خرسندی از دیدار با طبیعت دوستان گفتت: در امور فرهنگی خیلی عقب افتادگی داریم و موضوع محیط زیست هم اینگونه است.

وی افزود: اخلاق و فرهنگ خنثی هستند چرا که جهت های مختلفی دارند.

امام جمعه کردکوی اظهار داشت: محیط زیست برای همه است و بسیار مهم که باید این اهمیت درک شود و کار در حوزه محیط زیست بسیار گسترده است و هرچقدر فعالیت های فرهنگی و مردمی انجام شود باز هم جا دارد.

???????????????????????????????

شاعری با اشاره به آیات قرآن گفت: هوای خوب، محیط خوب و زیبا در قرآن سفارش شده و ما آنچه راجع به نیکی ها داریم محیط زیست جدای از آن نیست و کار در راه خدا یکی از زمینه های آن امر حفاظت از محیط زیست است و هزینه در راه های عام المنفعه یا دادن نذورات به این بخش از فعالیت ها هم می شود اختصاص یابد.

وی ادامه داد: فعالیت در این حوزه بسیار پر زحمت است و شما نباید ناامید باشید بلکه همیشه امیدوار به نتیجه بخش بودن هر روز فعالیت هایتان را گسترش دهید.

امام جمعه کردکوی با اشاره به کار تشکیلاتی و لزوم توجه به آن افزود: بسیاری از مشکلات را می توان از این طریق حل کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر