بازدید دکتر نظری مهر از “خانه سالمندان نیکان گرگان” +تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,869 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:03 ق.ظ، سه شنبه، 18 فروردین، سال 1394 نظرات بدون نظر

دکتر نظری مهر نماینده محترم مردم شریف غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی به اتفاق رقیه رحمانی مدیرکل بهزیستی گلستان از مرکز شبانه روزی توانبخشی – مراقبتی سالمندان «نیکان » شهرستان گرگان بازدید نمودند و ضمن دیدار با سالمندان و پرسنل این مرکز، از نزدیک با روند ارائه خدمات سازمان بهزیستی به سالمندان، مسائل و مشکلات آنان آشنا شدند.

IMG_0455_0به گزارش رادکانا، محمدجواد نظری مهر نماینده شهرستان های غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی از مرکز شبانه روزی توانبخشی مراقبتی سالمندان ‘نیکان’ گرگان دیدن کرد و از نزدیک با روند ارائه خدمات بهزیستی به سالمندان، مسائل و مشکلات آنان آشنا شد.

مدیرکل بهزیستی گلستان در این برنامه دیدار گفت: در استان 12 مرکز سالمندان وجود دارد که دو مرکز به صورت شبانه روزی (در گرگان و گنبد) و ده مرکز دیگر نیز به صورت روزانه و آموزشی خدمات ارائه می دهند.

رقیه رحمانی افزود: مرکز شبانه روزی نگهداری سالمندان گرگان با ظرفیت اسمی 110نفر و ظرفیت یارانه ای 60 نفر مشغول به کار است.

لازم به ذکر است اعضای گروه خبری تحلیلی رادکانا در یکی از روزهای نوروز 94 به دیدار این مادربزرگ های خسته و تنها رفتند و گزارشی با عنوان ” دیدار با سالمندان در ایام عید توسط گروه خبری رادکانا+فیلم و عکس ” تهیه و در معرض دید عموم قرار داد.

IMG_0449IMG_0491

انتهای پیام/

 

ارسال نظر