دیدار رئیس دادگستری و قضات کردکوی با امام جمعه+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 197 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:00 ق.ظ، یکشنبه، 4 تیر، سال 1396 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی رئیس دادگستری شهرستان کردکوی به همراه جمعی از قضات بمناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه با حجت الاسلام موسی شاعری امام جمعه کردکوی در منزل ایشان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی رئیس دادگستری شهرستان کردکوی به همراه جمعی از قضات بمناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه با حجت الاسلام موسی شاعری امام جمعه کردکوی در منزل ایشان دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام موسی شاعری ضمن تبریک هفته قوه قضاییه از زحمات بسیار خوب ریاست دادگستری و دادستانی و پرسنل و قضات دادگستری شهرستان کردکوی تقدیر کرد و گفت: دشمن در جنگ نرم در حال تلاش است که خانواده ها را از هم بپاشاند و خصوصأ جوانان را از ما بگیرد و اگر ما در این زمینه کار نکنیم پرونده های دادگستری با توجه به طراحی ها و برنامه ریزی های دشمن بیشتر خواهد شد.

امام جمعه امام جعمه کردکوی اظهار داشت: هر کس که در کشتی اهل بیت سوار شود نجات می یابد و ما باید با نیت خالص و حرکت برای خدا و رضایت خداوند گام برداریم.

وی در خصوص برنامه ریزی در مسائل فرهنگی و معنوی تأکید کرد: انسان باید با برنامه باشذ اگر برنامه معنویت کم رنگ بشود افکار انسان نیز به نوعی گره می خورد.

شاعری با بیان اینکه کار قضاوت کار بسیار مشکلی است، متذکر شد: اما با معنویت باید خود را نگهداری کنیم و در جهت اجرای عدالت با توکل بر خداوند متعال قدم برداریم.

تحقق و اجرای عدالت از اهداف مهم جامعه اسلامی است

رئیس دادگستری شهرستان کردکوی در این دیدار با تبریک هفته قوه قضاییه اظهار داشت: دستگاه قضایی بر اساس قانون وظایفی بر عهده دارد که باید به آنها عمل کند.

حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی با بیان اینکه یکی از اهداف همه انبیاء تحقق و اجرای عدالت در جامعه است، عنوان کرد: تحقق عدالت و اجرای عدالت در جامعه اسلامی از اهداف مهم نظام جمهوری اسلامی که با تقدیم خون هزاران شهید این امر محقق شد و دستگاه قضایی در قبال این مسئله مهم احساس وظیفه می کند.

وی با اشاره به اینکه اجرای عدالت تنها وظیفه دستگاه قضایی نیست، تصریح کرد: آحاد مردم و متولیان امور هر کدام به اندازه خود در اجرای عدالت سهیم هستند و دستگاه قضایی با هرگونه بی عدالتی از ناحیه هر فردی باشد برخورد می کند.

این مقام قضایی در دیدار امام جمعه کردکوی با اشاره به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه رمضان فرصت مناسب و نعمت بزرگی برای دست‌یابی به معرفت حقیقی می‌باشد.

وی افزود: گاهی افراد برای اتمام ماه رمضان روز شماری می‌کنند ولی پیامبر گزارمی اسلامی فرمودند« اگر بندگان خدا می‌دانستند این ماه چه برکاتی دارد دعا می‌کردند کل سال رمضان بود».

تصاویری از این دیدار:

انتهای پیام/

ارسال نظر