دیدار رئیس ستاد سیدابراهیم رئیسی در گلستان با امام جمعه کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 335 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:31 ق.ظ، چهارشنبه، 13 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام سیدمحسن طاهری رئیس ستاد حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در گلستان با امام جمعه شهرستان کردکوی در منزل وی دیدار کرد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ حجت‎الاسلام سیدمحسن طاهری رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در استان گلستان عصر امروز با امام جمعه کردکوی دیدار و گفت‎وگو کردند.

 رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان گلستان در این دیدار اظهار کرد: به لطف خداوند با توجه به شناخت مناسبی که در بدنه حزب‎اللهی کشور نسبت به حجت‎الاسلام رئیسی وجود داشت کارها به صورت مردمی پیش می‎رود.

*همراهی مردم در پیروزی فرد انقلابی در انتخابات ضروری است

حجت‎الاسلام سیدمحسن طاهری گفت: همانطور که موفقیت در  انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با مشارکت و همراهی مردم اتفاق افتاده است در مسأله انتخابات نیز در صورتی که قرار باشد فردی انقلابی در رأس قرار بگیرد باید پیروزی با همراهی و مشارکت مردم  محقق شود.

وی با بیان اینکه کسی که بخواهد با ثروت و مسائل ظاهری در انتخابات پیش برود نتیجه قابل قبولی که در تزار انقلاب اسلامی باشد حاصل نمی‎شود، بیان کرد: به لطف خداوند تاکنون فعالیت‎های ستاد انتخاباتی حجت‎الاسلام رئیسی در سراسر کشور و استان گلستان به خوبی انجام شده است.

طاهری عرصه انتخابات عرصه رقابت جدی دانست و اذعان کرد: این رقابت جدی همانطور که در بین نامزدهای انتخاباتی تنش‎هایی را ایجاد می‎کند طبیعی است که در بدنه اجتماعی نیز تنش‎زا باشد اما ما و دوستان ما سعی خواهیم کرد به مسائل حاشیه‎ای وارد نشده و از ایجاد مسائل تنش‎زا خودداری کنیم.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان گلستان با تأکید بر رعایت اخلاق در عرصه تبلیغات انتخاباتی، گفت: عرصه تبلیغات انتخاباتی باید عرصه عمل صالح باشد اگرچه با وجود شور و نشاط انتخاباتی کار سختی است.

وی با بیان اینکه مدیریت انجام شده در ستاد تبلیغات انتخاباتی مدیریت منطقی و معقولی در استان گلستان حاکم است، تصریح کرد: البته عده‎ای می‎خواهند از وضعیت موجود سوء‎استفاده کنند که با تدبیر و تأمل می‎توان آنها را مدیریت و کنترل کرد.

حجت‎الاسلام موسی شاعری امام جمعه کردکوی نیز در این دیدار انتخابات را مایه آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و خاطرنشان کرد: باید برای برگزاری انتخابات پرشور و انتخاب فرد اصلح تلاش کرد.

گفتنی است؛ محمدرضا رجایی، رئیس ستاد انتخاباتی حجت‎الاسلام رئیسی در کردکوی، احسان سیستانی دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در کردکوی، سیدحسین علوی مسئول روابط عمومی ستاد حجت الاسلام رئیسی در گلستان، سیدحسام بنی‎فاطمه قائم مقام ستاد جوانان گلستان و جمعی از جانبازان و فعالان فرهنگی کردکوی در این دیدار حضور داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر