دیدار رئیس ورزش و جوانان کردکوی با مدیرمسئول رادکانا+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 156 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:15 ب.ظ، سه شنبه، 24 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی به اتفاق دو تن از کارکنان این اداره بمناسبت گرمیداشت روز خبرنگار با مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی به اتفاق دو تن از کارکنان این اداره بمناسبت گرمیداشت روز خبرنگار با مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا دیدار و گفتگو کرد.

فرهاد رسولی در این دیدار ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و قدردانی از خبرنگاران رادکانا گفت: ارائه اطلاعات صحیح و صیانت از افکار عمومی در مقابل هجمه های دشمنان، دغدغه راستین خبرنگارانی است که با تأسی از “شهید محمود صارمی” نشر حقیقت و گسترش آگاهی های عمومی را رسالت ذاتی خود می دانند.

وی افزود: روز 17 مرداد یادآور مجاهدت‌های شبانه روزی زنان و مردانی حقیقت طلب و آزاداندیشی است که با هدف تصدیق حقیقت، روایت واقعیت و تنویر افکار عمومی، خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را وقف رسالت جاودان خود ساخته و در جهت اطلاع رسانی آحاد مختلف جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی اظهار داشت: این روز عزیز برای عرض تبریک و خدا قوت به انسان‌های بلند همتی که با دوری از حب و بغض و تعصب برای باز نمایی حقایق جامعه می‌کوشند و وجدان بیدار زمان خویش هستند.

رسولی با بیان اینکه فضای امروز کشور ما بیش از هر زمان دیگر نیازمند آگاهی بخشی، ارتباط موثر، امیدواری به مردم است، اذعان کرد: رسانه‌ها موثرترین عوامل ایجاد و تثبیت چنین فضایی هستند تا منافع ملی کشور حفظ شده و حرکت ایران اسلامی در مسیر موفقیت تسریع و تضمین شود.

وی بیان کرد: امید است با هوشیاری، بصیرت، تیزبینی و تلاش بیش از پیش خبرنگاران که دیدبانان امین جامعه هستند شاهد توسعه روز افزون زمینه‌های دستیابی به اهداف و منافع ملی در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی باشیم.

تصاویری از این دیدار:

انتهای پیام/

ارسال نظر