دیدار مدیرعامل گاز گلستان با کارکنان ادارات گاز غرب استان+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 395 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:20 ق.ظ، چهارشنبه، 24 دی، سال 1393 نظرات یک نظر

به گزارش رادکانا، در این دیدار که به صورت جداگانه  انجام شد هر یک از روسای ادارات مذکور ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از حضور مدیر عامل و هیئت همراه گزارشی از وضعیت ادارات تحت الامر و درخواستها و پیشنهادات موردنظر خود را ارائه نمودند. در ادامه نیز مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با ابراز […]

untitledببببه گزارش رادکانا، در این دیدار که به صورت جداگانه  انجام شد هر یک از روسای ادارات مذکور ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از حضور مدیر عامل و هیئت همراه گزارشی از وضعیت ادارات تحت الامر و درخواستها و پیشنهادات موردنظر خود را ارائه نمودند.

در ادامه نیز مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با ابراز خوشنودی از حضورش در جمع صمیمی پرسنل زحمت کش  ادارات گاز شهرستانهای بندرترکمن، گمیشان و سیمین شهر گفت: رسالت همه ما مشخص و تعیین شده است و باید با تلاش و پشتکار و  همدلی و مشارکت به نحو مطلوبی آن را  انجام داده و به اهداف تعیین شده نایل شد.

مهندس صفرعلی جمال لیوانی افزود: همواره در طول دوره کاری آنچه برای من مهم بوده صداقت ، پشتکار و جدیت در کار می باشد که شایسته است با توجه به موارد ذکر شده و هر یک از کارکنان با احساس مسئولیت وظایف خود را به نحو احسن انجام دهیم.
untitledشسس

وی تصریح کرد: با عنایت به اینکه ادارات گازرسانی مستقیماً با ارباب رجوع در ارتباط  می باشند بنابراین لازم است مقوله احترام را سر لوحه امورات خود قرار دهند و کرامت آنها را حفظ نمایند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در پایان با اشاره به اهمیت وصول مطالبات شرکت اذعان کرد: در حال حاضر با حجم بالای بدهی در بخشهای مختلف مواجه هستیم که باید با برنامه ریزی منسجم هر چه سریعتر این مطالبات را وصول نمائیم.
گفتنی است در پایان هر یک از این نشستها، کارکنان درخواستهای موردنظر خود را مطرح نموده و مدیرعامل و هیئت همراه با سعه صدر سئوالات ارائه شده را پاسخگویی نمودند.
Untitled
انتهای پیام/
سید احسان می گوید:

به به..
چقدر خوشتیپه ایمان رحیمی

ارسال نظر