دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان و شورای معاونین از امام جمعه کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,638 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:30 ب.ظ، پنج شنبه، 25 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

رادکانا: صبح امروز مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان و شورای معاونین بمناسبت اول محرم الحرام از امام جمعه شهرستان کردکوی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار رادکانا، صبح امروز مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان و شورای معاونین بمناسبت اول محرم الحرام از امام جمعه شهرستان کردکوی دیدار کردند.

شاعریی امام جمعه محترم شهرستان کردکوی ضمن عرض تسلیت به ایام سوگواری سید و سالار شهیدان گفت: محرم غوغاییست در بین مردم و این غوغا تداوم و حرکت عاشورایی است.

امام جمعه کردکوی با اشاره به نقش و جایگاه رسانه ی ملی افزود: رادیو و تلویزیون نقش خودشان را خوب ایفا کنند و مردم هم خوب متوجه و علاقمند هستند و ان شاا… که نیت پاک شما راه گشا باشد.

حاج آقا شاعری در ادامه این عمل را یک حرکت مهم دانست و گفت: این عمل شما بسیار مهم و ارزنده است و باید تلاشتان را بیشتر کنید و مزاحمتی برای مردم نداشته باشید که این خود موجب اشتیاق مردم به شما می شود.

در ادامه علی صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان در این دیدار ضمن اینکه جویای احوال حاج آقا شاعری شدند برای برنامه سازی در حوزه های خبر، سیما و رادیو در شهرستان کردکوی برای صدا و سیما برنامه هایی را داشته باشند.

وی همچنین در ادامه گفت: شهرستان کردکوی از پتانسیل ها و ظرفیت های خوبی برخوردار است که برای معرفی در استان و کشور نیاز به تصویر و خبررسانی وسیع می باشد.

مقدسی در پایان در خصوص بزرگوری و تواضع امام جمعه کردکوی گفت: خلق خوب و گشاده تان و مردمی بودنتان را مردم خوب متوجه می شوند و علاقمندی مردم به جنابعالی روشن و آشکار می باشد.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر