دیدار مسئولین با خانواده شهیدان محمدرضا مصدق و حبیب الله مازندرانی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,358 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:35 ق.ظ، پنج شنبه، 22 اسفند، سال 1392 نظرات ۳ نظر

فرماندار کردکوی به همراه چند تن از مسئولین شهرستان به مناسبت بزرگداشت مقام شهید و سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهیدان محمدرضا مصدق و حبیب الله مازندرانی دیدار کردند.

kordkuy (1)به گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی به همراه به مناسبت بزرگداشت مقام شهید و سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بهمراه حجت الاسلام محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، محمد مارزلو رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کردکوی، رئیس بانک ملی کردکوی و دیگر همراهان با خانواده شهیدان محمدرضا مصدق و حبیب الله مازندرانی دیدار کردند.

در این دیدار ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان محمدرضا مصدق و حبیب الله مازندرانی به بررسی مشکلات این دو خانواده پرداخته شد.

بسیجی شهید محمدرضا مصدق فرزند صفرعلی در سال 1346 در محله ولاغوز کردکوی دیده به جهان گشود و در سال 1362 با اصابت ترکش به شکم و پا به درجه رفیع شهادت نایل گشت و پیکر پاک و مطهر این شهید در مزار شهدای شهر کردکوی به خاک سپرده شد.

همچنین شهید حبیب الله مازندرانی فرزند سمیع الله در سال 1340 در کردکوی دیده به جهان گشود و در سال 1361 با اصابت ترکش به سر در منطقه شوش – کرخه به درجه رفیع شهادت نایل گشت و پیکر پاک و مطهر این شهید در مزار شهدای شهر کردکوی به خاک سپرده شد.

kordkuy (7)kordkuy (6)kordkuy (8)kordkuy (5)kordkuy (4)kordkuy (2)kordkuy (3)

احمد می گوید:

درمان روز با خانواده های شهید دیگری هم دیدار کردند. چرا راجع به اونها اطلاع رسانی نشده منجمله خانواده شهید علی اکبر کیا. زنده باد یاد و خاطره ی همه ی شهدای دفاع مقدس

noor می گوید:

سلام برادر خوبم آقا احمد:

در آن روز مسئولین شهرستان فقط با خانواده این سه شهید دیدار کردند و ما هم بر حسب وظیفه اطلاع رسانی کردیم.

اگر با خانواده شهید دیگری هم دیدار می کردند مطمئنا رادکانا پوشش خبری می داد…زیرا ما زندگی خودمان را مدیون شهدا هستیم.

یاحق

ارسال نظر