دیدار معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی گلستان با خبرنگاران رادکانا+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 209 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:54 ب.ظ، دوشنبه، 23 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی به همراه معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی مرزبانی استان گلستان بمناسبت روز خبرنگار با مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا دیدار و تجلیل کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ به مناسبت 17 مرداد ماه سالروز شهادت شهید خبرنگار محمود صارمی و گرامیداشت روز خبرنگار سرگرد ” حسین لیاقی ” معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی به همراهی سروان ” حسن الوند ” معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی مرزبانی استان گلستان در دفتر پایگاه خبری تحلیلی رادکانا از اقدامات مناسب و مؤثر این پایگاه خبری با فرماندهی مرزبانی استان گلستان تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی در این دیدار سرگرد” حسین لیاقی” ضمن عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار گفت: روز خبرنگار در حقیقت فرصتی است برای پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای که برای دسترسی، تولید، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی کنند و بدون شک رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی بخشی به مردم از طریق ارائه اطلاعات دقیق و روایت حقیقت است.

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان گلستان اظهار داشت: ارائه اطلاعات صحیح و صیانت از افکارعمومی در مقابل هجمه های دشمنان، دغدغه راستین خبرنگارانی است که با تأسی از شهید محمود صارمی نشر حقیقت و گسترش آگاهی های عمومی را رسالت ذاتی خود می دانند.

در ادامه سروان ” حسن الوند ” معاون تبلیغات عقیدتی سیاسی مرزبانی استان گلستان نیز ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران سرمایه های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و البته که انجام درست این رسالت بزرگ اجری اخروی دارد و باید با حمایت همه جانبه از تلاشگران این عرصه قدردانی کنیم.

وی با قدردانی و اهدای هدایا به خبرنگاران در اطلاع رسانی از حوزه فعالیت فرماندهی مرزبانی استان گلستان افزود: دست همه اصحاب قلم را در زیر این خیمه صفا و صداقت برای ادامه همکاری های رسانه ای به گرمی می‌فشاریم.

تصاویری از این دیدار:

انتهای پیام/

ارسال نظر