دیکتاتور مصر از همه اتهامات تبرئه شد/ مبارک: هیچ جرمی مرتکب نشده بودم!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 493 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:50 ب.ظ، شنبه، 8 آذر، سال 1393 نظرات بدون نظر

بعد از صدور حکم برائت برای حسنی مبارک در پرونده فساد و قتل معترضان، وی در اولین اظهار نظر رسانه‌ای گفت که هیچ جرمی مرتکب نشده بوده است.

IMG15570404به گزارش رادکانا به نقل از الجزیره، بعد از صدور حکم بی گناهی “حسنی مبارک” دیکتاتور مخلوع مصر، در پرونده فساد و قتل معترضان، مبارک در اولین اظهار نظر رسانه‌ای گفت که هیچ جرمی مرتکب نشده بوده است!

حکم بی‌گناهی مبارک در پرونده‌ فساد و قتل معترضان

لازم به ذکر است جلسه نهائی محاکمه “حسنی مبارک” رئیس جمهور برکنار شده مصر به ریاست قاضی “محمود کامل الرشیدی” برگزار شد.دادگاه جنائی قاهره که پرونده مبارک در قتل معترضان را برای بار دوم بررسی می‌کند و پیش از آن حکم حبس ابد برای مبارک در این پرونده صادر شده بود، اعلام کرد که دادگاه حق بررسی این پرونده را ندارد و تمام اتهامات مربوط به قتل معترضان از مبارک ساقط شده و به این ترتیب وی تبرئه شد.

در این رابطه ،”قاضی الرشیدی” ،”حسنی مبارک” را از اتهام پرونده صادرات گاز به اسرائیل، تبرئه کرد و این دادگاه همچنین “حبیب العادلی” وزیر کشور وقت مبارک و مشاورانش از اتهام مشارکت در قتل معترضان تبرئه کرد.دادگاه همچنین اعلام کرد که تاریخ دادخواست مربوط به اتهامات مربوط به فساد مبارک و پسرانش و “حسین سالم” تاجر فراری مصری منقضی شده است.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر