ذوالفقاری: تجارت چمدانی در مرزهای گلستان نیازمند گذرنامه است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 409 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:01 ب.ظ، دوشنبه، 16 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

فرمانده مرزبانی ناجا با اعلام اینکه تجارت چمدانی بصورت روزانه در مرز اینچه برون در حال انجام است اعلام کرد: با توجه به اینکه کشور مقابل برای تجارت چمدانی درخواست گذرنامه اصلی و ثبت و درج ورود و خروج ها را دارد در این زمینه مشکلاتی بوجود آمده است.

thumb271-559f9dc269c7dd526ef9616927005b72به گزارش رادکانا، سردار حسین ذوالفقاری فرمانده مرزبانی ناجا در جمع خبرنگاران گلستانی با اعلام مطلب فوق افزود : استان گلستان مرزهای امنی دارد و موضوعاتی مانند تروریسم ، قاچاق و رفت و آمد غیرمجاز را در این حوزه نداریم و مرزبانان شجاع استان گلستان نیز با احساس مسئولیت وظایف خود را بطور کامل انجام می دهند .

ذوالفقاری افزود : اما در حوزه صیادی نکات ریزی وجود دارد و من به صیادان سفارش می کنم که در محدوده آبی کشور خودمان فعالیت کنند و وارد حوزه آبی کشور مقابل نشوند چون یک سری مشکلاتی در این زمینه بوجود آمده که خوشایند نیست .

این مقام مسئول انتظامی اشاره کرد : برای اینکه چنین مشکلاتی پیش نیاید به دامداران نیز اجازه دادیم تانقطه صفر مرزی و در مناطقی مثل اینچه برون از مراتع استفاده کنند تا به آن سمت وارد نشوند و در مورد فعالیت بازارچه مرزی نیز هیچ ممنوعیتی وجود ندارد و همین دیروز ما از بازارچه اینچه برون بازدید کردیم و اقدامات لازم در این زمینه انجام شد .

وی با اشاره به اینکه دلیلی برای معطلی رانندگان در گمرک وجود ندارد خاطرنشان ساخت : این معضل توسط ما بررسی شد و به این نکته تاکید شد که تبادلات مرزی در مرز اینچه برون با سرعت و دقت انجام شود .

ارسال نظر