رأی اولی ها به همراه آحاد ملت این بار نیز دشمنان انقلاب را مأیوس می کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 598 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:38 ق.ظ، سه شنبه، 31 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

به گزارش خبرنگار رادکانا، نشست نهضت بصیرتی و روشنگری برای رأی اولی ها به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی و بسیج دانش آموزی اداره آموزش پرورش این شهرستان در هنرستان شهید علی میاندره کردکوی برگزار شد. در این نشست حجت الاسلام عباس شفیعی روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی طی سخنانی با اهمیت خواندن نقش جوانان و […]

139110071161به گزارش خبرنگار رادکانا، نشست نهضت بصیرتی و روشنگری برای رأی اولی ها به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی و بسیج دانش آموزی اداره آموزش پرورش این شهرستان در هنرستان شهید علی میاندره کردکوی برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام عباس شفیعی روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی طی سخنانی با اهمیت خواندن نقش جوانان و نوجوانان در عرصه های مختلف انقلاب به اهمیت حضور پرشور آنان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی اشاره کرد و گفت: جوانان و نوجوانان ما همیشه نشان دادند که در عرصه های مختلف انقلاب در تمام زمینه ها پیشقدم هستند و با حضور شان نشاط خاصی به جامعه می دهند.

شفیعی با بیان جملاتی از حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت شرکت در انتخابات در خصوص این موضوع صحبت کرد و در پایان به سوالات حاضران پاسخ داد.

 

ارسال نظر