رئوس برنامه‌های روز ارتش در استان گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,120 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:00 ب.ظ، سه شنبه، 26 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

اجرای رژه و سان در مناطق سرزمینی ارشد آجا در این منطقه در شهرستان‌های بجنورد، ساری، آزادشهر و گرگان برگزار خواهد شد.

IMAGE634655112222008858به گزارش رادکانا، ارشد آجا در استان‌های گلستان و مازندران با بیان اینکه مردم به صورت باشکوه در رژه نیروه‌های مسلح شرکت کنند، گفت:همان‌طور که مردم توانسته‌اند از کشور در صحنه‌های مختلف حمایت و پشتیبانی کنند، ارتش را نیز در روز 29 فروردین و رژه نیروه‌های مسلح حمایت کنند.

امیر سرتیپ 2 منصور خمری،در نشست خبری به مناسبت (29 فروردین) روز ارتش و نیروی زمینی، در خصوص برنامه‌های روز ارتش به حضور یگان‌های چهارگانه ارتش در رژه‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای رژه و سان در مناطق سرزمینی ارشد آجا در این منطقه در شهرستان‌های بجنورد، ساری، آزادشهر و گرگان برگزار خواهد شد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکری 30، هدف از اجرای این برنامه‌ها را نمایش قدرت، توان رزمی و انسجام نیروها در صحنه عملیاتی دانست و اظهار داشت: تجدید میثاق با معمار کبیر انقلاب اسلامی و تجدید بیعت مجدد با فرماندهی کل قوا از دیگر اهداف ما در برگزاری رزمایش‌ها است.

ارشد آجا در استان‌های گلستان و مازندران با بیان اینکه مسئولیت‌های رژه روز ارتش در مناطق مختلف استان‌ها کاملأ مشخص شده است، افزود: مسئولیت اصلی با ارشد آجا خواهد بود که این مسئولیت با تفویض اختیار در استان مازندران، به سرتیپ دوم دریادار حکیمی واگذار شده است. 

وی خاطرنشان کرد: واحدهای متشکله در شهرستان گرگان و تیپ 130 از قرارگاه عملیاتی رژه می‌روند و تیپ 230 در آزادشهر و گنبد به اجرای رژه می‌پردازند.

رئوس برنامه‌های گرامیداشت روز ارتش:

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکری 30 در تشریح برنامه‌های دهه ارتش، عنوان کرد: نخستین جلسه هماهنگی گرامیداشت روز ارتش، در تاریخ (18 فروردین) با حضور فرماندهان تابعه و ساختار تشکل‌های سازمانی برگزار شد.

وی به مراسم گرامیداشت شهادت امیر سپهبد صیاد شیرازی در تاریخ (21 فروردین) اشاره کرد و اظهار داشت: مراسم بزرگداشت این مرد انقلابی با سخنرانی یکی از سرداران سپاه در گرگان برگزار خواهد شد.

ارشد آجا در استان‌های گلستان و مازندران به اعزام سخنران‌ها به نماز جمعه در سراسر استان به جز گرگان اشاره کرد و افزود: در روز شنبه (23 فروردین) اعزام سخنرانان به مدارس و برپایی محفل انس با قرآن تدارک دیده شده است.

خمری با اشاره به دیدار با خانواده‌های شهدا و دیدار با نمایندگان ولی فقیه در استان‌های گلستان و مازندران در روزهای (24 و 25 فروردین)، تصریح کرد: سه شنبه 26 فروردین برنامه صبحگاه مشترک با متشکل‌های نیروهای مصلح استان برگزار خواهد شد.

وی به دیدار با آیت‌الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان در (27فروردین) اشاره کرد و افزود: در روز پنج شنبه (28 فروردین) گلباران مزار شهدا با حضور مقامات کشوری و لشکری در دستور کار قرار دارد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30 اظهار داشت: ارائه توان رزمی نیروها و دستاوردهای ارتش در روز (29 فروردین) روز ارتش و نیروی زمینی به نمایش در خواهد آمد تا علاوه بر ستودن برتری‌های ارتش و نیروز زمینی، زمینه‌های دلگرمی مردم فراهم شود.

امیر سرتیپ 2 منصور خمری:

رژه و سان در مناطق سرزمینی ارشد آجا در این منطقه در شهرستان‌های بجنورد، ساری، آزادشهر و گرگان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر