رئیس بنیاد شهید کردکوی دار فانی را وداع گفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,330 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:45 ب.ظ، چهارشنبه، 11 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

شجاع الدین رحیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کردکوی روز گذشته بر اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت.

IMG_0036به گزارش خبرنگار رادکانا، شجاع الدین رحیمی رئیس بنیاد شهید شهرستان کردکوی که پیش از این سابقه ریاست بنیاد شهید بندرگز و بندرترکمن را هم در کارنامه خود داشت در ایام رحلت جانگداز نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت بر اثر عارضه قلبی درگذشت.

لذا صبح امروز پیکر این مرحوم شادروان برای وداع از بیمارستان امیرالمومنین (ع) به اداره بنیاد شهید کردکوی انتقال داده شد و سپس برای تشییع و تدفین به زادگاهش روستای النگ انتقال دادند.

پیکر مرحوم شجاع الدین رحیمی صبح امروز بر روی دستان مردم شریف و ولایتمدار روستای النگ تشییع و سپس در امامزاده ابراهیم (ع) این روستا به خاک سپرده شد.

وی در طول عمر با برکت خود و با نگرش ولایتمدارانه خود، با پشتکار فراوان در جهت برطرف کردن مشکلات و دلجویی از خانواده های معظم و معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران قدم برمی داشت.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا نیز متاثر از درگذشت انسان فداکار, خدوم و ولایتمدار مرحوم شجاع الدین رحیمی، مقام ایثارگری و مرام انقلابی ایشان را ارج می نهد، یاد و خاطره‌اش را در زمره همراهان صدیق ولایت و مبارزان مخلص انقلاب پاس می‌دارد و امید که به فضل الهی ارج بلند آن مرحوم مشمول رحمت لایزال ربوبی گردد و خانواده معزز ایشان، خانواده های معظم و معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران به صبر جمیل، تسلی یابند.

ارسال نظر