رئیس جمهوری را انتخاب کنیم که دارای روحیه انقلابی، نترس و شجاع باشد/ اگر امنیت و اقتدار نظامی نباشد، اقتصاد معنایی ندارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 87 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:57 ب.ظ، پنج شنبه، 14 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

کارشناس ارشد مسائل سیاسی گفت: دشمن ما به این نتیجه رسیده است که هر کجا ما انقلابی عمل کردیم موفق شدیم و برای همین است که سعی در تضعیف روحیه انقلابی ما دارد. باید بدانیم در این زمانه، سلاحی که در مقابل دشمن کاربرد دارد روحیه انقلابی ما است.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از تیتر آزاد، نشست بصیرتی با موضوع انتخابات در مسجد جامعه آزادشهر با سخنرانی محمد نوری کارشناس ارشد علوم سیاسی برگزار شد.

در این مراسم نوری درابتدای سخنانش از لزوم شرکت حداکثری مردم در انتخابات برای اقتدار نظام سخن گفت و اظهار کرد: ما پرچم مردم سالاری دینی را در مقابل دموکراسی ای که غربی ها مدعی آن هستند بلند کردیم. (نظامی که مردم در آن بر محور دین بر سرنوشت خود اشرافیت و مشارکت دارند.)

کارشناس ارشد مسائل سیاسی ادامه داد: ما نشان دادیم که در این نظام مردم بیشتر در سرنوشت خود مشارکت دارند، زیرا بیشترین حد شرکت مردم در انتخابات در کشورهای غربی بین ۵۰ تا ۵۵ درصد است اما کف شرکت مردم ما در انتخابات ایران بین ۵۰ تا ۵۵ درصد است.

وی افزود: غربی ها نمی توانند این مشارکت را ببینند، زیرا یک نظام نوپا عقبه ۳۰۰ – ۴۰۰ ساله آنها را زیر سوال برده است ، برای همین سعی دارند با هر روشی که شده مشارکت مردم را در انتخابات ایران کاهش دهند.آنها با تبلیغات خود می گویند، چه شما رای بدهید وچه رای ندهید اوضاع کشورتان تغییری نخواهد کرد، اما این مردم همواره نشان داده اند که برعکس خواست دشمنان عمل می کنند.

نوری در ادامه سخنان خود تصریح کرد: دشمنان این نظام بعد از ۳۸ سال به این نتیجه رسیده اند که اگر میخواهند منافع خود را در ایران بدست بیاورند باید این انقلاب را از بین برود. از یک سال ونیم گذشته مقام معظم رهبری در سخنرانی هایشان یک کلید واژه را تفسیر کرده اند و آن کلید واژه انقلاب و انقلابی گری است.

کارشناس ارشد علوم سیاسی ادامه داد: چون دشمنان روی انقلاب و انقلابی گری ما تمرکز کرده اند، رهبر انقلاب نسبت به آن هشدار داده و می دهند. ۴ ماه پیش رئیس سازمان مرکزی جاسوسی آمریکا( سیا) اعتراف کرد؛ ما برنامه ریزی کردیم تا در انتخابات ۹۶ در ایران یک بستر دو قطبی ایجاد شود و این انتخابات یک سکوی پرشی برای ما ایجاد کند تا به آرزوی دیرینه خود یعنی نابودی انقلاب اسلامی برسیم.

وی افزود: باید قدر این رهبر دشمن شناس را دانست و به خواست او را مبنی بر حفظ روحیه انقلابی گری لبیک گفت و به تقویت روحیه انقلابی خود بپردازیم. متاسفانه برخی در این نظام مسئول هستند و از انقلابی گری خسته شدند و می گویند که باید دست جلوی کدخدای دنیا دراز کنیم تا مشکلات ما حل شود.

نوری در خصوص تاثیرات روحیه انقلابی در پیشرفت کشور بیان کرد: رهبر انقلاب می فرماید: هر کجا ما انقلابی عمل کردیم پیشرفت داشتیم، مشثلا در دفاع مقدس که جلوی ۳۶ کشور دنیا ایستادیم، در رشد و شتاب علمی که به اعتراف مراکز وموسسات لمی دنیا ۱۳ برابر دنیاست، در انرژی هسته ای که هشتمین کشوری شدیم که به علم غنی سازی اورانیوم دست یافت، در هوا و فضا که جزءمحدود کشورهایی شدیم که به تکنولوژی پرتاب موشک دست یافتیم و… اما هرکجا انقلابی عمل نکردیم مشکلات ما روی هم انباشته شد، مثلا در عرصه اقتصادی که انقلابی عمل نکردیم و به مشکل برخورد کردیم.

کارشناس ارشد علوم سیاسی ادامه داد: در ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ رهبر انقلاب دستور العمل اقتصاد مقاومتی و عمل انقلابی در اقتصاد را صادر کرد، و آن یک فرمان جنگی بود که اگر به آن عمل می شد مشکلات حل می شد، اما متاسفانه در این عرصه انقلابی عمل نکردیم و این سیاستهای اقتصاد مقاومتی را به یکدیگر پاس دادیم. دولت که باید این سیاست ها را در بدنه کشور ، اجرایی و عملیاتی می کرد، وارد عمل انقلابی نشد و مشکلات اقتصادی روی هم انباشته شد.

وی افزود: دشمن ما به این نتیجه رسیده است که هر کجا ما انقلابی عمل کردیم موفق شدیم و برای همین است که سعی در تضعیف روحیه انقلابی ما دارد. باید بدانیم در این زمانه، سلاحی که در مقابل دشمن کاربرد دارد روحیه انقلابی ما است.

نوری در ادامه سخنان خود به معرفی شاخص های فرد انقلابی پرداخت و اعلام کرد: شاخصه اول یک فرد انقلابی آن است که ارزشهای انقلاب را بشناسد و به آنها معتقد باشد. بالاترین ارزش انقلاب که دنیا از انالگو برداری کرده است، استکبار ستیزی و زیر بار زئر نرفتن است. ارزش دیگر این انقلاب دفاع از مظلوم است و می بینید که ایران مرکز جبهه مقاومت در منطقه شده است.

کارشناس ارشد مسائل سیاسی ادامه داد: در سال ۸۸ یک عده ای یک شعار هایی می دادند که این ارزش های انقلاب را هدف قرار می داد، این خط را دشمن به آنها القا می کرد. الان هم عده ای می گویند ما با سوریه و عراق چکار داریم، مقام معظم رهبری در این خصوص فرمودند: اگر ما در سوریه و عذاق جلوی دشمنان کشور ایستادگی نکنیم باید در کرمانشاه، همدان، اصفهان وتهران با آنها بجنگیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر