رئیس جمهور در جریان رای اعتماد به سجادی در مورد مجلس عبارات بدی بکاربرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 511 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:25 ب.ظ، چهارشنبه، 22 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

نماینده مردم گرگان در مجلس و سخنگوی کمیسیون فرهنگی گفت : آقای رئیس جمهور همچنین در جلسه رای اعتماد به آقای سجادی عبارت‎های نادرست و بدی را در مورد مجلس به کار برد که معنای عبارات استفاده شده این بود که مجلس از عقلانیت به‎دور است و مجلس افراط و تفریط و خودرای بودن را پیش می‎گیرد که این توهین به مجلس است.

thumb271-b973ea27a8f0a9bde7113e6e18c3dafaبه گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی طاهری ظهر امروز در جمع عزاداران حسینی در گرگان در خصوص علت عدم رای اعتماد مجلس به سجادی اظهار داشت: وزیر سوم در زمینه ورزش هم تجربه و هم تخصص داشت، اما در زمینه جوانان چون مقوله جوانان یک مقوله فرا وزارتخانه‎ای است برنامه‎های ارائه داده شده خیلی با موضوع همخوانی نداشت.

وی ادامه داد: اما شاید دلیل اصلی رای نیاوردن آقای سجادی اقدامات اخیر وزیر علوم بود که به نوعی در مقابل اقدامات مجلس بد عمل کرد.

طاهری اضافه کرد: انتظار این بود که آقای رئیس جمهور در مقابل اقدامات خلاف قانون وزیر علوم ایستادگی کند اما متاسفانه از اقدامات وزیر علوم دفاع کرد.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آقای رئیس جمهور همچنین در جلسه رای اعتماد به آقای سجادی عبارت‎های نادرست و بدی را در مورد مجلس به کار برد که معنای عبارات استفاده شده این بود که مجلس از عقلانیت به‎دور است و مجلس افراط و تفریط و خودرای بودن را پیش می‎گیرد که این توهین به مجلس است.

طاهری بیان کرد: نتیجه این صحبت رئیس جمهور در رای اعتماد آقای سجادی خودش را نشان داد.

وی تاکید کرد: البته قبل از جلسه رای اعتماد هم دیده می‎شد که اطرافیان رئیس جمهور خیلی دغدغه‎ای برای رای آوردن وزیر پیشنهادی نداشتند.

طاهری اضافه کرد: حتی اگر به صحبت‎های آقای رئیس جمهور در جلسه رای اعتماد دقت کنید متوجه خواهید شد که وی از 35 دقیقه صحبت‎ها تنها پنج دقیقه را در خصوص وزیر پیشنهادی صحبت کرد، در حالیکه این جلسه و صحبت‎ها باید به معرفی وزیر پیشنهادی اختصاص می‎یافت.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: این نکته نیز قابل توجه است که بلافاصله پس از عدم رای اعتماد مجلس به آقای سجادی رئیس جمهور وزیر پیشنهادی بعدی را معرفی کرد که این عملکردها مشخص می‎کند خیلی عزم جدی برای رای اعتماد آوردن آقای سجادی نیست و تمام این موارد دست به دست هم داد تا سجادی رای نیاورد.

طاهری در خصوص وزیر پیشنهادی بعدی عنوان کرد: وی در زمانی معرفی شد که ما به حوزه انتخابیه آمدیم و فرصت مناسب برای بررسی تا به امروز وجود نداشت اما با توجه به اطلاعات اجمالی به‎دست آمده نکته منفی در پرونده وی دیده نشده مگر اینکه طی روزهای آینده اطلاعاتی به‎دست بیاید.

وی در پایان ابراز داشت: امیدوارم این‎بار این گزینه و وزیر پیشنهادی رای اعتماد را به‎دست بیاورد و وزارتخانه ورزش و جوانان نیز کار خود را با وزیر ادامه دهد./فارس/

ارسال نظر