رئیس سازمان بسیج مستضعفین: اوباما آنقدر گزینه نظامی را روی میز نگه دارد که صبح دولتش بدمد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 685 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:13 ق.ظ، شنبه، 23 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به تهدیدات اخیر باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا که علیه کشورمان و در جمع صهیونیست ها مطرح شد، پاسخ داد.

thumb244-7ba702cd25f7c986529388b9c0fd72f7به گزارش رادکانا، سردار محمد رضا نقدی در خصوص تهدیدات اخیر اوباما علیه جمهوری اسلامی ایران پاسخ داد و گفت: آمریکا در شرایطی نیست که بخواهد تهدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران صورت بدهد.
وی افزود: آنها سال هاست که می گویند گزینه نظامی آمریکا علیه ایران روی میز است، اما در عمل نمی توانند اقدامی علیه کشورمان انجام دهند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین یادآوری کرد که این سخنان آمریکا در حقیقت راه به هیچ جایی نمی برد و ما بدون واهمه از این سخنان کار خود را انجام می دهیم.
وی خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: آمریکایی ها آنقدر گزینه نظامی شان را روی میز نگه دارند تا صبح دولتشان بدمد.
در چتد روز اخیر ، باراک اوباما اخیرا بدون توجه به توافقنامه منعقد شده در ژنو در جمع یک تشکل صهیونیستی اعلام کرد که همه گزینه ها از جمله گزینه نظامی در برابر ایران روی میز است./ اول نیوز


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر