رئیس ستاد یکی از سران فتنه مشاور سیاسی استاندار گلستان شد !
تعداد بازدید تعداد بازدید: 493 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:33 ق.ظ، شنبه، 20 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

محمود ربیعی که درسال ۸۸ رئیس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در استان گلستان بود و بعد از انتخابات و بوجود آمدن فتنه ۸۸ مدتی فعالیتهای انتخاباتی را کنار گذاشت مشاور سیاسی استاندار گلستان شد.

9086_787به گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما، بر اساس حکمی از سوی استاندار گلستان، محمود ربیعی به عنوان مشاور سیاسی استاندار منصوب شد.

در متن حکم حسن صادقلو خطاب به ربیعی که سایت استانداری منتشر کرده ، چنین آمده است:

جناب آقای محمود ربیعی

با توجه به تجربیات، تعهد و سوابق جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور استاندار منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در پیگیری مسائل فرهنگی اجتماعی و رخدادهای سیاسی و تحلیل و اطلاع رسانی به موقع آنها به منظور کمک به تصمیم سازی های کلان استانی در راستای منویات مقام عظمای ولایت و اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید، موفق و مؤید باشید.

از سوابق اجرایی محمود ربیعی می توان به: فرمانداری شهرستانهای گرگان، کردکوی و گنبدکاووس؛ مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛ فرماندهی سپاه مینودشت؛ فعال اجتماعی و سیاسی و عضو هیأت رئیسه مجمع مشورتی اصلاح طلبان استان گلستان اشاره کرد.

گفتنی است ؛ محمود ربیعی یکی ازگزینه های اصلاح طلبان برای تصدی در کرسی استانداری گلستان بود.

محمود ربیعی، در سال 88 رئیس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی شد که بعد از انتخابات و بوجود آمدن فتنه 88 مدتی فعالیتهای انتخاباتی را کنار گذاشت. او در این سالها مترصد فرصتی برای حضور دوباره به عرصه سیاسی استان بود.

جعفر گرزین فرماندار گرگان در سال 88 در مصاحبه ای که با سایت گلستان ما داشت عنوان کرده بود که محمود ربیعی رئیس ستاد موسوی در سال 88 در میتینگی که در حسینیه دزیانیها گرگان برگزار شد پایان کار ستاد را اعلام کرد و با آن کار بسیاری از تحرکات بعدی این گروه خنثی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر