رئیس قوه قضاییه در گلزار شهدای گرگان حضور یافت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 821 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:01 ب.ظ، چهارشنبه، 9 اسفند، سال 1391 نظرات یک نظر

رئیس قوه قضاییه بعد از ورود به فرودگاه گرگان برای ادای احترام به مقام والای شهدا در گلزار شهدای این شهر حضور یافت.

081451484_PhotoAبه گزارش رادکانا به نقل از فارس، آیت‎الله صادق آملی لاریجانی در بدو ورود به فرودگاه گرگان مورد استقبال جواد قناعت استاندار گلستان، آیت‎الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و مسئولان استانی قرار گرفت.

رئیس قوه قضاییه با مشایعت مسئولان ارشد استانی وارد گلزار شهدای گرگان شد

براساس این گزارش، وی سپس با مشایعت مسئولان ارشد استانی به گلزار شهدای گرگان رفت و شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ادای احترام کرد.

وی پس از این با خانواده‎های شهدا، جانبازان و ایثارگران استان گلستان دیدار می‎کند. لازم به ذکر است آیت‎الله آملی لاریجانی به منظور بررسی مشکلات قضایی مردم و دیدار با قضات و کارکنان دادگستری کل گلستان به این استان سفر کرد.

همچنین در مدت سفر رئیس قوه قضاییه وی علاوه بر دیدار با خانواده‎های شهدا، جانبازان و ایثارگران با قضات، مدیران استان، نخبگان و اساتید دانشگاه‎ها و روحانیون و ائمه جمعه استان گلستان نیز دیدار می‌کند.

جلسه مسئولان عالی قضایی گرگان به ریاست رئیس قوه قضاییه

جلسه مسئولان عالی قضایی نیز همانند سایر سفرهای استانی رئیس قوه قضاییه در همان استان به ریاست آیت‎الله آملی لاریجانی تشکیل می‎شود.

علاوه بر این به منظور آشنایی با مشکلات مردم یک هیئت پنج نفر از مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از آیت‎الله آملی لاریجانی هنگام نماز مغرب و عشا در مساجد گلشن، جامع، امام رضا (ع)، آذربایجانی‎ها و جواد الائمه (ع) گرگانی حضور می‎یابند.

همچنین در روز دوم سفر نیز یک هیئت هفت نفر از مسئولان عالی قضایی نیز به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه با مردم آزادشهر، آق‎قلا، بندرترکمن، کردکوی، کلاله، گنبدکاووس و علی‎آبادکتول دیدار می کنند.

افسر جوان می گوید:

ما منتظر مطالب ارسالی شما هستیم
مطالب شما در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=1894

ارسال نظر