رابطه بی‌ عفتی‌ و همنشینی دختر و پسر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,217 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:39 ق.ظ، پنج شنبه، 4 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

«خیلی از بی‌عفتی‌ها از همنشینی دختر و پسر است» ، ما در جامعه دچار بی حجابی ، بدحجابی و بی‌عفتی‌ها هستیم که سرچشمه آن قرارگرفتن دو جنس مخالف در کنار هم است.

thumb294-c011d98017756d7f6cae95ffdece1cd6به گزارش رادکانا، آیت‌الله سبحانی با بیان این مطلب گفت: بنا نیست که هر دولت جدیدی بر سر کار آمد افراد صالح را بردارد، اگر می‌خواهد عوض کند، باید به جای صالح، اصلح را انتخاب کند.

این مرجع تقلید در درس خارج اصول خود با اشاره به نامه امام علی (ع) خطاب به اشعث بن قیس فرماندار حضرت در آذربایجان که اموال را حیف و میل می‌کرد، اظهار کرد: آن حضرت فرمودند که فرمانداری، استانداری، و حیف و میل کردن اموال، غذای پر چربی برای تو نیست، این امانت الله است که به تو سپرده شده است.

وی با بیان این‌که «فرمایش امام علی(ع)، تعبیر جامعی است» گفت: وزیر، وکیل، مسوول همه باید بدانند هرچیزی که در اختیارشان گذاشته می‌شود غذای پر چرب و نرم نیست که هرجور که بخواهند بخورند، این امانت الله است.

وی ادامه داد: از خبر عزل آقای دانشجو خیلی ناراحت شدم، ایشان مردی بسیار متدین، با فکر و دارای خدمات درخشنده‌ای بودند.

این مرجع تقلید با اشاره به تفکیک جنسیتی در دانشگاه آزاد افزود: تفکیک جنسیتی از خدمات آقای دانشجو در دانشگاه آزاد بود، البته قبل از این رییس دانشگاه علامه طباطبائی نیز تفکیک جنسیتی را در دانشگاه انجام داده بود. تفکیک جنسیتی در دانشگاه، خدمت اسلامی بود.

آیت‌الله سبحانی با بیان این‌که «خیلی از بی‌عفتی‌ها از همنشینی دختر و پسر است» گفت: ما در جامعه دچار بی حجابی، بدحجابی و بی‌عفتی‌ها هستیم که سرچشمه آن قرارگرفتن دو جنس مخالف در کنار هم است.

سیدمهدی حسینی می گوید:

سلام، اینقدر که سخنان آیت الله سبحانی کامل و جامع بود حرفی برای گفتن برای ما نگذاشت.
درسته چند خط بیشتر نیست اما کلی مفهوم رو در اختیار داره

ارسال نظر