براستی جمع آوری سگهای ولگرد در کردکوی چه زمانی انجام می شود؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 891 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:45 ق.ظ، یکشنبه، 24 دی، سال 1396 نظرات ۲ نظر

مدتهاست رسانه های خبری و مجازی شهرستان کردکوی و مردم شریف این شهرستان از وجود سگهای ولگرد بیمار در سطح شهرستان گله مند هستند.

به گزارش سرویس سلامت رادکانا؛ مدتهاست رسانه های خبری و مجازی شهرستان کردکوی و مردم شریف این شهرستان از وجود سگهای ولگرد بیمار در سطح شهرستان گله مند هستند.

بارها اخباری از این اعتراضات در رسانه های شهرستان و شبکه های اجتماعی منتشر شده است تا مسئولان شهرستان در راستای جمع آوری این سگها همت کنند.

هر بار پس از انتشار اخباری در رسانه شاهد اقداماتی از سوی شهرداری برای جمع آوری سگهای ولگرد بوده ایم اما این اقدامات بسیار کمرنگ بوده است.

می طلبد مسئولان ذیربط با سرعت عمل بیشتری در راستای جمع آوری سگهای ولگرد در شهرستان کردکوی اقدام کنند.

یکی از شهروندان با ارسال پیامی به رادکانا نارضایتی خود را اینگونه بیان کرده است:

اینجا خیابان شهید حمزه طیبی، کوچه معصوم پنجم است.

حدود کمتر از ۱۰۰ متر با مدرسه شهید محمود کیا (افضلی) فاصله دارد.

نمی دانم دانش آموزی که باید هر روز حداقل ۲ بار از این تهدید و خطر عبور کند می تواند سرکلاس حواسش به درس باشد.

حقیقتا بزرگترها هم جرأت عبور ندارند با توجه به اینکه این #سگهای_ولگرد دائما بصورت گله ای درحال دور زدن در شهر هستند.

نمی دانم متولیان و مسئولان چرا چاره ای نمی اندیشند؟؟؟

یوسفعلی صابری

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا آماده انعکاس اظهارات مسئولان امر در خصوص جمع آوری سگهای ولگرد در رسانه خود است.

تصاویری از این وجود سگهای ولگرد در کردکوی:

انتهای پیام/

سلام می گوید:

سلام
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ لَا أُقْسِمُ بِهَٰذَا الْبَلَدِ [٩٠:١] سوگند به این شهر،﴿١﴾ وَأَنتَ حِلٌّ بِهَٰذَا الْبَلَدِ [٩٠:٢] و حال آنکه تو در این شهر جاى دارى؛﴿٢﴾ وَ وَالِدٍ وَمَا وَلَدَ [٩٠:٣] سوگند به پدرى [چنان‌] و آن کسى را که به وجود آورد؛﴿٣﴾ لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِی کَبَدٍ [٩٠:۴] براستى که انسان را در رنج آفریده‌ایم.﴿۴﴾ أَیَحْسَبُ أَن لَّن یَقْدِرَ عَلَیْهِ أَحَدٌ [٩٠:۵] آیا پندارد که هیچ کس هرگز بر او دست نتواند یافت؟﴿۵﴾ ——————————————– یَقُولُ أَهْلَکْتُ مَالًا لُّبَدًا [٩٠:۶] گوید: «مال فراوانى تباه کردم.»﴿۶﴾ أَیَحْسَبُ أَن لَّمْ یَرَهُ أَحَدٌ [٩٠:٧] آیا پندارد که هیچ کس او را ندیده است؟ ——————————————– أَلَمْ نَجْعَل لَّهُ عَیْنَیْنِ [٩٠:٨] آیا دو چشمش نداده‌ایم؟﴿٨﴾ وَلِسَانًا وَشَفَتَیْنِ [٩٠:٩] و زبانى و دو لب.﴿٩﴾ وَهَدَیْنَاهُ النَّجْدَیْنِ [٩٠:١٠] و هر دو راه [خیر و شر] را بدو نمودیم.﴿١٠﴾ فَلَا اقْتَحَمَ الْعَقَبَهَ [٩٠:١١] و[لى‌] نخواست از گردنه [عاقبت‌نگرى‌] بالا رود!﴿١١﴾ وَمَا أَدْرَاکَ مَا الْعَقَبَهُ [٩٠:١٢] و تو چه دانى که آن گردنه [سخت‌] چیست؟﴿١٢﴾ فَکُّ رَقَبَهٍ [٩٠:١٣] بنده‌اى را آزادکردن،﴿١٣﴾ أَوْ إِطْعَامٌ فِی یَوْمٍ ذِی مَسْغَبَهٍ [٩٠:١۴] یا در روز گرسنگى، طعام‌دادن:﴿١۴﴾ یَتِیمًا ذَا مَقْرَبَهٍ [٩٠:١۵] به یتیمى خویشاوند،﴿١۵﴾ أَوْ مِسْکِینًا ذَا مَتْرَبَهٍ [٩٠:١۶] یا بینوایى خاک‌نشین.

عین الله می گوید:

حواشی؟ اینا دیگه رسما تو مرکز شهر دارن ملتو زجر میدن

ارسال نظر