راهیابی تیم وحدت نوین بالاجاده به لیگ یک استان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,732 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:27 ب.ظ، جمعه، 19 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

تیم فوتسال وحدت نوین بالاجاده با اقتدار تمام به لیگ دسته یک استان راه یافت.

[تصویر:  13524723983.jpg]

بازی های دور رفت لیگ 2 استان:
تیم فوتسال وحدت نوین بالاجاده در گروه B با تیم های زیر هم گروه شده:

[تصویر:  13524723981.jpg]

به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اینترنتی روستای بالاجاده : در روز یکشنبه، تاریخ 16/07/1391 اولین بازی بالاجاده در زمین عرفان بار گرگان واقع در طهماسبی گرگان برگزار شد و در طی آن تیم بالاجاده بازی را 3 بر 2 واگذار کرد. گل های تیم بالاجاده را در این بازی علیرضا رجبی و جلال هاشمی به ثمر رساندند.ولی تیم بالاجاده امید خود را از دست نداد و به تمرینات خود با قوت بیشتر ادامه داد.
بازی دوم به میزبانی تیم فوتسال وحدت بالاجاده با سید الهشدا مریم آباد در سالن فرهنگی کردکوی در ساعت 16 به تاریخ 20/07/1391 در روز پنج شنبه برگزار شد.بازی، بسیار نزدیک و سنگین بود. تیم حریف برای اینکه ما را از دور مسابقات حذف کند و تیم دیگر گرگانی را به مرحله بعد ببرد با تمام قوا وارد میدان شد. ولی با تدبیر مربیان و رشادت بازیکنان کاری از پیش نبرد و در نهایت تیم وحدت نوین بالاجاده 4 بر 1 برنده از زمین بیرون آمد. گل های تیم بالاجاده را فرهاد رکنی( 3 گل) و افشین زمانی( یک گل) به ثمر رساندند. تماشاگرانی از روستای بالاجاده برای دیدن این بازی به سالن فرهنگ کردکوی آمدند.با این بازی، مسابقات دور رفت به اتمام رسید.
[تصویر:  ea8714c1a31ecd4acba92e931b4b97c0.jpeg]
بازیهای دور برگشت
بالاجاده- عرفان بار گرگان- دوشنبه 01/08/1391 ساعت 16- سالن فرهنگی کردکوی.
بالاجاده باید از تیم عرفان بار گرگان (در بازی گذشته وحدت نوین را شکست داده بود) میزبانی کند. در صورت مساوی و یا برد وحدت نوین، این تیم به مرحله بعد صعود می کرد.
در ابتدای نیمه اول تیم بالاجاده با زدن 2 گل پیش افتاد ولی از نیمه دوم این تیم گرگانی بود که بازی را در دست گرفت و 4 گل به تیم بالاجاده تحمیل کرد ولی با تلاش و همت بچه ها و تشویق اندک تماشاگران که در سالن بودند وحدت نوین بالاجاده توانست بازی را با تساوی به پایان برساند. گل های تیم بالاجاده را رامین زنگی(2گل)، علیرضا رجبی(1) و جلال هاشمی(1) به ثمر رساندند. عملاً تیم وحدت نوین بالاجاده به مرحله بعد صعود کرد چراکه تفاضل گل تیم دیگرِ گروه 5- و تفاضل گل تیم بالاجاده 2+ بود.
اما بازی چهارم یا آخر دور رفت در زمین سیدالشهدا مریم آباد واقع در هلال احمر در جاده کمربندی در روز پنج شنبه 04/08/1391 ساعت 16 برگزار شده بود .
تیم سیدالشهدا مریم آباد با یک امتیاز، تفاضل گل 5- و تیم بالاجاده با 4 امتیاز، تفاضل گل 2+ روبروی هم قرارگرفته اند.
اگر تیم وحدت بالاجاده با اختلاف 7 گل می باخت، حذف می شد. به همین خاطر انگیزه در بازیکنان بالاجاده کم شده بود زیرا صعود خود را از قبل قطعی می دانستند. در نهایت این بازی را با نتیجه 3 بر 2 واگذار و به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کردند.

[تصویر:  13524723982.jpg]

حال وحدت نوین باید با تیم اول گروه A التین صحرا آق قلا که چهار بازی مرحله گروهی را برده بود،به صورت رفت و برگشت به رقابت می پرداخت. روز پنج شنبه 11/08/1391 ساعت 16 بازی اولین بازی به میزبانی وحدت نوین بالاجاده در سالن فرهنگ کردکوی برگزار شد. باز ی در تب وتاب و هیجان مخصوص خود آغاز شد در دقیقه هفتم شوت زیبای حمیدرضا شهریاری شادی را به تیم آورد. بازی حساب شده و بی نقص بچه ها فرصت تصمیم گیری و بازی سازی را از ترکمن ها گرفت. گل دقیقه 16 افشین زمانی و دقیقه 24 یحیی صیاد و دقیقه 32 جلال هاشمی تمام امیدهای ترکمن ها را ناامید کرده و گل ذخیره طلایی این بازی یعنی سعید مهدیانی در دو دقیقه پایانی آب سردی بود بر تیم حریف. البته از دروازه بانی خوب و بی نقص علی مقدم نباید گذشت که چندین گل و شوت سنگین تیم حریف را مهار کرد. در نهایت این بازی با نتیجه 5 بر 0 به نفع بالاجاده به پایان رسید.
بازی برگشت با آق قلا در تاریخ یکشنبه 14/08/1391 ساعت 4 بعد ازظهر در سال حجاب شهر آق قلا برگزار شد و بازیکنان تیم بالاجاده که در بازی رفت 5 گل اندوخته داشته اند با خیالی راحت تر ولی با کمی استرس وارد زمین شدند و با نتیجه 3 بر 0 بازی را واگذار کردند ولی در مجموع وحدت نوین با نتیجه 5 بر 3 برنده اعلام شد و به لیگ یک استان صعود کرد.
در دیگر بازی که بین تیم های عرفان بار گرگان و گالیکش برگزار شد، تیم گالیکش با قانون گل زده در خانه حریف به لیگ یک صعود کرد. قرار است مسابقه ای برای معرفی قهرمان لیگ دو بین وحدت نوین بالاجاده و گالیکش برگزار شود. البته هر دو تیم به لیگ یک صعود کرده اند.
در پایان جا دارد از آقایان هوشنگ منتظری- ضیاء بنی هاشمی مربیان قبلی که سال گذشته در لیگ دو استان زحمت کشیده اند تقدیر و تشکر فراوان کنم.از بازیکنان بنام بالاجاده که سال ها زحمات فراوانی برای ورزش بالاجاده فوتبال و فوتسال کشیده اند تقدیر و تشکر فراوان بشود. من جمله اسطوره اخلاق، حکمت زمانی ، عباس بهرامی؛ این ریز نقش فوتبال بالاجاده و وحید ایثاری ، محمود بهرامی، میثم میرزایی، منصور هزارجربی که سال گذشته زحمات زیادی کشیده بودند.
و همچنین لازم است که از آقایان حسینعلی فرخی، محمدحسین رضائیان، عبدالحسین بهرامی، ……….. که در سالن فرهنگ کردکوی با حضور خود روحیه و انگیزه فراوانی به تیم ما دادند و ما را تنها نمی گذاشتند تشکر شود.از مربیان امسال آقایان حمیدرضا حشمتی و محمد قاسم رضائیان (جان بابا) و بازیکنان بالاجاده ای و غیر بالاجاده ای که در این مدت سه ماه (از شهریور 91 الی آبان 91) با وحدت و همدلی و همکاری تلاش کردند تا تیم موفق شود، سپاسگذاریم.

سیف الله شهریاری
سرپرست باشگاه
وحدت نوین بالاجاده
منبع: سامانه اطلاع رسانی روستای بالاجاده
ارسال نظر