راهیان نور انتقال فرهنگ ایثار، شجاعت و شهادت به اقشار مختلف جامع است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 496 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:28 ق.ظ، چهارشنبه، 7 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

رمضانعلی الیاسی گفت: راهیان نور انتقال فرهنگ ایثار، شجاعت و شهادت به اقشار مختلف جامعه است و باید تلاش کنیم این فرهنگ روز به روز در نسل های جوان رشد و نتیجه خوبی را به همراه داشته باشد.

radkanaبه گزارش خبرنگار رادکانا، اولین جلسه ستاد راهیان نور، به منظور ارتقای معنوی و فرهنگی کاروان ها و انسجام بیشتر فعالیتها، با حضور الیاسی فرماندار و سرهنگ سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی و اعضای این ستاد در فرمانداری شهرستان برگزار شد.

رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای جنگ تحمیلی، بر لزوم برنامه ریزی مدون در راستای بهره مندی معنوی شرکت کنندگان در اردوی راهیان نور تاکید کرد.

الیاسی اعزام کاروان راهیان نور را پاسداشت مقام شهدا و آشنایی نسل جوان به رشادت‌های رزمندگان و شهدا در هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت: راهیان نور انتقال فرهنگ ایثار، شجاعت و شهادت به اقشار مختلف جامعه است و باید تلاش کنیم این فرهنگ روز به روز در نسل های جوان  رشد و نتیجه خوبی را به همراه داشته باشد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که، حرکت فرهنگی اعزام راهیان نور نتایج ارزشمندی در راستای انتقال ارزشهای دفاع مقدس به نسل جوان در بردارد، خاطرنشان کرد: تلاش دشمنان از جهات مختلف این بوده که ارزش ها و پیام دفاع مقدس به مرور زمان از بین برود و به دنبال آن بودند که ایثارگری رزمندگان در دوران دفاع مقدس، در نسل های بعدی فراموش شود تا این که مقام معظم رهبری مانند همیشه ورود نمودند و دستور دادند که اردوهای راهیان نور تشکیل شود. 

الیاسی در خاتمه از تمامی ادارات خواست که در اعزام کاروان راهیان نور همکاری و پشتیبانی نمایند.

ارسال نظر