راهپیمایی روز قدس بعنوان یک عامل وحدت بخش در بین مردم مسلمان و آزاده جهان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 608 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:19 ق.ظ، دوشنبه، 7 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

به مناسبت روز جهانی قدس و حمایت از مردم فلسطین جلسه هماهنگی و تصمیمات لازم با حضور معاون فرماندار و مسئول شورای هماهنگی شهرستان، روسای ادارات فرهنگی، نهادهای مرتبط و… در فرمانداری کردکوی برگزار شد.

IMG_2740به گزارش خبرنگار رادکانا، حیدر پور معاون فرماندارضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران به درگاه حضرت حق و تسلیت بمناسبت شهادت امام اول شیعیان حضرت علی (ع) با اشاره به ضرورت روز جهانی قدس و اهمیت این روز تاریخی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط منطقه ای و بین المللی روز قدس امسال از یک ویژگی خاص برخوردار است.
وی اظهار امیدواری کرد و گفت: ان شاالله همانند سال های گذشته با حضورمان و شرکت هرچه بهتر آحاد مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس به فرمایشات امام راحل و منویات  مقام معظم رهبری گوش وعمل خواهیم کرد. 

معاون فرماندار از راهپیمایی روز قدس بعنوان یک عامل وحدت بخش در بین مردم مسلمان و آزاده جهان اشاره کرد و افزود: حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس همواره از تأکیدات مقام معظم رهبری است و مردم با توجه به منویات مقام معظم رهبری و درک حساسیت حوادث منطقه در این راهپیمایی شرکت می‌کنند.
وی همکاری دیگر دستگاهها را در گرامیداشت این روز عزیز مورد تأکید قرار دادند و خواستار برنامه ریزی جدی در حوزه های فرهنگی و اجرایی  شدند.
در ادامه حجه الاسلام محمودی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان گفت: پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین وظیفه تمام مسلمانان جهان است.

وی تصریح کرد: مردم ستمدیده و مظلوم فلسطین بیش از شش دهه با صهیونیسم اسرائیل در نبرد هستند و ملت ایران با تدبیر حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی، از ابتدای پیروزی انقلاب از مبارزات مردم فلسطین علیه صهیونیست‌ها حمایت کرده‌اند.
وی خاطر نشان کرد: ادامه مبارزه مردم ستمدیده فلسطین در گرو همین حمایت‌ها و پشتیبانی‌ها است.

همچنین زمان و مکان  راهپیمایی روز قدس در این جلسه اعلام شد.
 زمان : ساعت 11 صبح روز جمعه 11 مرداد 92
مسیر راهپیمایی: میدان انقلاب (مسجد جامع شهر کردکوی) به سمت مصلی نماز جمعه شهرستان

ارسال نظر