راهپیمایی باشکوه مردم کردکوی در روز قدس مشتی کوبنده بر دهان نتانیاهو
تعداد بازدید تعداد بازدید: 859 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:50 ب.ظ، جمعه، 11 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

حضور پرشور مردم روزه‌دار شهرستان کردکوی در راهپیمایی روز قدس، زمینه ساز خلق حماسه‌ای بین‌المللی برای آزادی قدس شریف است.

IMG_1760به گزارش خبرنگار رادکانا، راهپیمایی روز جهانی قدس، صبح امروز همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در شهرستان کردکوی همزمان با سراسر کشور و با حضور پرشور مردم فهیم این شهرستان برگزار شد.

راهپیمایی روز قدس ساعت 11 صبح امروز همزمان با سایر شهرهای ایران اسلامی از مقابل میدان انقلاب آغاز و در مصلی نماز جمعه به پایان رسید.

راهپیمایان کردکویی پرچم‌هایی به رنگ کشورمان و همچنین پرچم کشورهای لبنان و سوریه را در دست داشتند.

مردم خداجو و روزه‌دار کردکویی کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در شعبات مستقر به کمیته امداد در مسیرهای راهپیمایی به ایتام و نیازمندان و همچنین مردم مظلوم فلسطین اهدا کردند.

راهپیمایان کردکویی با سر دادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «ایرانی می‌میرد، سازش نمی‌پذیرد»، «مرگ بر صهیونیسم» و .. انزجار خود از سیاست‌های ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس اعلام کردند.

پرچم‌های آمریکا، انگلیس و رژیم اشغالگر قدس در مسیر راهپیمایی روز قدس زیر پای مردم قرار داشت.

راهپیمایان کردکویی با حمل پلاکارد‌هایی که روی آن نوشته شده بود: «ای مسلمان قدس تو را می خواند»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» و «ما همچنان ایستاده ایم» خواستار تحریم کالاهای صهیونیستی توسط مسلمانان جهان شدند.

ارسال نظر