راهپیمایی دندان شکن ۱۳ آبان در کردکوی/اجتماع بزرگ دانش آموزان و دانشجویان در مصلی نماز جمعه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 683 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:03 ب.ظ، سه شنبه، 12 آبان، سال 1394 نظرات بدون نظر

راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان کردکوی از ساعت ۹:۳۰ صبح روز چهارشنبه از مقابل میدان انقلاب (مسجد جامع) آغاز و تا مصلی نماز جمعه ادامه خواهد داشت. همچنین نیز مراسمی با حضور دانش آموزان و دانشجویان شهرستان به همراه سخنرانی، مداحی و آتش زدن پرچم منفور آمریکای جنایتکار در مصلی نماز جمعه کردکوی برگزار می گردد.

SAM_1223به گزارش رادکانا، ستاد گرامیداشت روز دانش آموز و یوم الله 13 آبان صبح امروز دوشنبه با حضور اعضای این ستاد در فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در این جلسه محمد روحانی فر بخشدار مرکزی شهرستان کردکوی، 13 آبان را سر آغاز شروع نهضت امام خمینی دانست و اظهار داشت: 13 آبان سال 42 نقطه شروع جریانی در ایران و جهان است که همه منطقه و جهان را تحت تاثیر خود قرار داد.

روحانی فر با اشاره به تقدیم 56 شهید دانش آموز در یوم الله 13 آبان خواستار برگزاری مراسمی باشکوه به یادمان کسانی که درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند شد.

گفتنی است، راهپیمایی 13 آبان در شهرستان کردکوی از ساعت 9:30 صبح روز چهارشنبه از مقابل میدان میدان انقلاب (مسجد جامع) آغاز و تا مصلی نماز جمعه ادامه خواهد داشت.

همچنین نیز مراسمی با حضور دانش آموزان و دانشجویان شهرستان به همراه سخنرانی، مداحی و آتش زدن پرچم منفور آمریکای جنایتکار در مصلی نماز جمعه کردکوی برگزار می گردد.

ستاد برگزاری یوم الله 13 آبان از تمامی شهروندان انقلابی و ولایتمدار جهت شرکت در این مراسم دعوت بعمل می آورد.

انتهای پیام/

ارسال نظر