راهیابی استقلال تمیشه به مرحله پلی آف
تعداد بازدید تعداد بازدید: 580 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:25 ق.ظ، سه شنبه، 31 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

تیم فوتبال استقلال تمیشه سرکلاته خراب شهر روز یکشنبه ۲۹/۰۲/۱۳۹۲ در آخرین بازی دور گروهی خود در خانه میزبان تیم خزر نوکنده بود و توانست با نتیجه قاطع ۳ بر صفر بر حریف خود غلبه کند.

Top_50_Goals_2011به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته خرابشهر (تمیشه)، استقلال که در بازی دور رفت در زمین گل آلود و آب گرفته نوکنده نتیجه را به خزر نوکنده واگذار کرده بود و برای راهیابی به مرحله پلی آف و کسب شانس حضور در جمع تیم های لیگ برتری استان تنها می بایست 3 متیاز بازی را از آن خود کند ،در یک بازی یک طرفه و با برتری کامل به یک پیروزی دلچسب دست یافت.  گل اول بازی را مهدی مهمان پرور هافبک خوب استقلال در دقیقه 30 بازی به ثمر رساند و دو تیم با همین یک گل نیمه اول را به پایان رسانیدند. با شروع نیمه دوم استقلال دامنه حملات خود را وسیع تر کرد و توانست دو بار در دقایق 75 و 80 توسط مهدی کامیاب به گل دست پیدا کند.

استقلال تمیشه با این برد شانزده امتیازی شد و پس از تیم استقلال خان ببین در رده دوم جدول گروه یک قرار گرفت و توانست جواز حضور در مرحله پلی آف را کسب کند. استقلال در این مرحله باید به مصاف نماینده کلاله در گروه دوم برود.

نبی لیاقی مدیرعامل تیم استقلال تمیشه از بازیکنان، مربیان و همه هواداران و پیشکسوتان که نقش عمده ای در موفقیت های استقلال تمیشه داشته اند تقدیر و تشکر به عمل آوردند. ایشان همچنین از مسئولین دیگر تیمهای روستا بخاطر حمایت هایشان تشکر کردند و برایشان آرزوی موفقیت داشتند.

ارسال نظر