راهیان نور بستر مناسبی برای مقابله با هجمه شدید دشمنان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 485 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:41 ق.ظ، چهارشنبه، 7 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی گفت: با توجه به هجمه شدید دشمنان، علی الخصوص جنگ نرم که بر علیه نسل جوان ما صورت می گیرد برنامه راهیان نور بستر مناسبی برای مقابله با هجمه شدید دشمنان است.

185042به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، در اولین جلسه ستاد راهیان نور، اردوهای راهیان نور را فعالیتی واضح و شفاف و اوج سایر کارهای فرهنگی خواند و تصریح کرد: کسانی که دل در گرو فرهنگ سازی دارند باید به این برنامه توجه ویژهای داشته باشند.

وی هدف از این اردوها را عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: با توجه به هجمه شدید دشمنان، علی الخصوص جنگ نرم که بر علیه نسل جوان ما صورت می گیرد برنامه راهیان نور بستر مناسبی برای مقابله با هجمه شدید دشمنان است.

حجت‌الاسلام محمودی، حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس را اثرگذار دانست و یادآور شد: دانش آموزان با حضور در این صحنه ها، خاطرات جنگ را با پوست و گوشت خود لمس می‌کنند و با بازگو کردن این خاطرات برای دوستان و همکلاسی هایشان، ایشان را نیز با فضای جنگ و جبهه آشنا می‌نمایند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در خاتمه با اشاره به معضلات فرهنگی جامعه، اظهار امیدواری کرد با تلاش مسئولان امر، با کمترین آسیب های اجتماعی، بیشترین بهره را به دانش آموزان برسانیم و داوطلبان و مشتاقان اعزام به مناطق عملیاتی در یک سفر خوب و ایده آل از این سفر بهره معنوی لازم را ببرند.

ارسال نظر