راهیان نور راهی برای نشان دادن ایثار نسل گذشته/حضور مستشاری بسیجیان عشایر در جبهه مقاومت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 78 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:28 ق.ظ، سه شنبه، 8 فروردین، سال 1396 نظرات بدون نظر

سردار محمدی گفت: این انسانها همه چیز خود را وقف اسلام کردند و باید این از خود گذشتگی ها با کمک اردوهای راهیان نور به مردم شناسانده شود.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ سردار علی پاشا محمدی رئیس سازمان بسیج عشایری با اشاره به اردوهای راهیان نور گفت: همه ادیان هرکدام به نوعی به ظهور مصلح اخرالزمان معتقد هستند و ما مسلمانان معتقد هستیم که مهدی ال محمد ظهور خواهد کرد و در حکومت مصلح اخرالزمان نیکی ها فضایل به اوج قله خودش میرسد لذا دفاع مقدس ما قطعه ای از حکومت مهدی موعود است که خداون انرا در این عصر به ما ارزانی داشته است.

رئیس سازمان بسیج عشایری با بیان اینکه در دفاع مقدس هم فضایل، کمالات، ایثار، رشادت، شهادت، سلحشوری و بذل مال و جان به اوج خود رسید، افزود: ما در جنگ مادرانی داریم که هم مادر شهید است هم همسر شهید و هم خواهر شهید؛ این انسانها همه چیز خود را وقف اسلام کردند و باید این از خود گذشتگی ها با کمک اردوهای راهیان نور به مردم شناسانده شود.
وی با بیان اینکه امروز در جبهه مقاومت اسلامی فرزندان شهدای 8 سال دفاع مقدس این راه را خیلی جدی تر، محکم تر و معتقد تر ادامه می دهند، خاطر نشان کرد: امروز از بسیج عشایری در جبهه مقاومت حضور دارند و در کنار عشایر دیگر کشور ها به صورت مستشاری در حال دفاع از حرم هستند و تعدادی هم جز شهدای عشایری مدافع حرم هستند.
محمدی در پایان اظهار کرد: بسیج عشایری نیز همانند مابقی اقشار بسیج، در قالب استانی بسیجیان و زوار عشایر را به اردوهای راهیان نور اعزام می کند.
انتهای پیام/
ارسال نظر