راه اندازی ایستگاه مطالعه کتاب در اداره تأمین اجتماعی کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 655 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:52 ق.ظ، یکشنبه، 12 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

یک واحد ایستگاه مطالعه کتاب در محل اداره تأمین اجتماعی شهرستان کردکوی افتتاح شد.

img51a56c28e27dcبه گزارش رادکانا، سرپرست تأمین اجتماعی استان گلستان در بازدید از این شعبه گفت: این واحد ایستگاه مطالعه کتاب با هدف ترویج کتاب و کتابخوانی و ارزش گذاری به وقت و زمان مراجعه کنندگان راه اندازی شده است.
محمد حیدری نژاد افزود: این ایستگاه کتاب در آینده در تمامی شعب شهرستان ها راه اندازی می شود و عمدتا شامل کتاب های عمومی، مدیریتی، مذهبی، سرگرمی و کودکان است.
وی خاطر نشان کرد: مشتریان می توانند در زمان انتظار و یا علاقمندی از انواع کتاب بهره ببرند و با پیشنهادات و انتقادات خود در پربارتر شدن این مجموعه ما را یاری کنند.
وی اعلام کرد: در آینده اقدامات فرهنگی، آموزشی و رفاهی دیگری جهت افزایش رضایت مشتری در شعب ایجاد می شود که راه اندازی ایستگاه های اینترنت و خود پذیرایی از آن جمله است.
سرپرست تأمین اجتماعی استان گلستان یادآور شد: این سازمان متعلق به خود مشتریان است و ارائه خدمات مطلوب بیمه ای و برخورداری از انواع خدمات رفاهی، فرهنگی و آموزشی حق آنان و تکلیفی برگردن مسئولان است.

لازم به ذکر است این واحد ایستگاه کتاب با حضور محمد حیدری نژاد سرپرست تأمین اجتماعی استان در شهرستان گرگان هم راه اندازی شده است.

ارسال نظر