راه اندازی اولین مرکز رشد پلاسمای کشور افتخار بزرگیست برای کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 420 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:24 ب.ظ، دوشنبه، 6 دی، سال 1395 نظرات بدون نظر

رئیس دانشکده امام علی (ع) کردکوی گفت: طبق پیگیری های بعمل آمده و جلسات برگزار شده در تهران اولین مرکز رشد پلاسمای کشور در دانشکده فنی و حرفه ای امام علی (ع) کردکوی راه اندازی خواهد شد که افتخار علمی بزرگی را در این شهرستان رفم خواهد شد.

img_0220به گزارش سرویس علمی رادکانا، علی اصغر یعقوبی در همایش گرامیداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر شهرستان کردکوی در دانشکده فنی و حرفه ای امام علی (ع) کردکوی با بیان اینکه مأموریت دانشکده امام علی (ع) آموزش و پرورش است، گفت: دانشکده فنی و حرفه ای امام علی (ع) مکمل و تکمیل کننده آموزش و پرورش است و خود را جدای از آموزش و پرورش تلقی نمی کند.

وی افزود: خروجی های آموزش و پرورش امروز در رشته های متفاوت در این دانشکده مشغول تحصیل و علم آموزی هستند.

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای امام علی (ع) کردکوی اظهار داشت: با همکاری دوستان خود در آموزش و پرورش منشاء افتخارات و موفقیت های زیادی خواهیم بود،

یعقوبی با بیان اینکه پژوهش و تحقیق مختص یک یک زمان و مکان خاص نیست، تأکید کرد: آنچه را که امروز دانشمندان ما کشف و ضبط کردند بواسطه پژوهش ها و تلاشهای علمی می باشد.

اولین مرکز رشد پلاسمای کشور در دانشکده امام علی (ع) کردکوی راه اندازی می شود

وی با اشاره به راه اندازی اولین مرکز رشد پلاسمای کشور در دانشکده امام علی (ع)، گفت: اولین آزمایشگاه پلاسمای هسته ای دانش آموزی کشور با تلاشهای جوان دانشمند کردکوی افتتاح و به بهره برداری رسید و در آینده ای نزدیک نیز شاهد دستاوردی دیگر در این شهرستان خواهیم بود.

رئیس دانشکده امام علی (ع) کردکوی بیان کرد: طبق پیگیری های بعمل آمده و جلسات برگزار شده در تهران اولین مرکز رشد پلاسمای کشور در دانشکده فنی و حرفه ای امام علی (ع) کردکوی راه اندازی خواهد شد که افتخار علمی بزرگی را در این شهرستان رفم خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر