راه اندازی نخستین قرارگاه جهادی در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 236 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:35 ب.ظ، شنبه، 28 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

نخستین قرارگاه جهادی کردکوی با هدف هم‌افزایی بین دستگاه‌های اجرایی و بخش‌های مختلف شهرستان در راستای محرومیت‌زدایی توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی راه اندازی شد.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ بسیج سازندگی شهرستان کردکوی در ادامه فعالیت‌های خود و برای افزایش کیفیت و اثربخشی فعالیت گروه‌های جهادی برای نخستین بار اقدام به تشکیل قرارگاه جهادی در این شهرستان کرده است.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی در نخستین جلسه قرارگاه جهادی در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی گفت: 50 گروه جهادی بسیج سازندگی شهرستان کردکوی را همراهی می کنند که تا به امروز اقدامات قابل توجهی از سوی آنان در سطح شهرستان صورت گرفت.

محمد لشکربلوکی اظهار داشت: قرارگاه جهادی به‌عنوان پشتوانه و هیأت اندیشه‌ورز عمل می‌کند و به طور متمرکز کلیه امورات جهادی، سازندگی و عمرانی از طریق قرارگاه پیگیری خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: قرارگاه جهادی کردکوی در پنج کمیته شناسایی خیرین، تهیه جهیزیه، عمرانی و ساخت‌وساز، فرهنگی و رسانه‌ای فعالیت خواهد داشت.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی

لشکربلوکی تصریح کرد: قرارگاه جهادی کردکوی هم‌افزایی بین بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف شهرستان در راستای محرومیت‌زدایی را از اهداف مهم راه اندازی قرارگاه جهادی دانست.

تصاویری از این جلسه:

عکاس: علی کیانی

انتهای پیام/

ارسال نظر