راه اندازی پلیس فتا شهرستان ها در آینده ای نزدیک
تعداد بازدید تعداد بازدید: 886 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:31 ق.ظ، چهارشنبه، 12 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

 به گزارش رادکانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا: رئیس پلیس کشور با اشاره به اینکه پلیس فتا با وجود عمر کوتاه خود خدمات مناسبی را ارائه کرده و با سرعت در حال پیشرفت است، از راه اندازی پلیس فتا شهرستان ها در آینده ای نزدیک خبر داد . فرمانده ناجا با اشاره به […]

 به گزارش رادکانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا: رئیس پلیس کشور با اشاره به اینکه پلیس فتا با وجود عمر کوتاه خود خدمات مناسبی را ارائه کرده و با سرعت در حال پیشرفت است، از راه اندازی پلیس فتا شهرستان ها در آینده ای نزدیک خبر داد .

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه مطالبات مردمی در بخش‌های مختلف در حال افزایش است، گفت: سرمایه اجتماعی مهمترین مؤلفه پلیس به حساب می‌آید چرا که پلیس باید پاسخگو و پیگیر مطالبات مردم باشد.
احمدی مقدم اظهار داشت: هر چه نیروهای ما حرفه‌ای‌تر و توانمندتر باشند سرمایه‌های اجتماعی افزایش می‌یابد.
وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: هم اکنون در شهرهای بزرگ پلیس فتا تشکیل شده است اما با توجه به جغرافیای جرم و آمایش نیروی انسانی تشکیل پلیس فتا در دیگر شهرستان‌ها در دستور کار قرار دارد چرا که بر این باوریم جرایم سایبری در حال گسترش است.
فرمانده ناجا با اشاره به اینکه توسعه سه برابری در پلیس فتا در دستور کار قرار گرفته، اظهار داشت: افزایش آموزش‌ها و استفاده از لابراتوارها در این پلیس در حال پیشرفت است.
این مقام ارشد انتظامی در خاتمه گفت : پلیس فتا با وجود عمر کوتاه خود خدمات مناسبی را ارائه کرده و با سرعت در حال پیشرفت است.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
ارسال نظر