راه صعود پارس تمیشه سخت شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 561 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:04 ب.ظ، یکشنبه، 20 بهمن، سال 1392 نظرات یک نظر

تیم پارس تمیشه که پیش از این تصور می شد، تحت هر شرایطی به دور دوم مسابقات لیگ دسته اول استان صعود خواهد کرد، حالا برای صعود باید به مصاف تیم نود آزادشهر برود تا برنده این دیدار جواز صعود به دور دوم این مسابقات را کسب کند.

sarkalatehبه گزارش رادکانا، طبق شنیده ها، توافقی که در اول مسابقات انجام شده به این صورت بود که تیم های حاضر در لیگ دسته اول استان، میتوانند از ۴ بازیکن تیم های دسته پایین تر یعنی دسته دوم استان استفاده کنند، تیم پارس تمیشه که خود در دسته دوم حضور داشت و با خرید امتیاز سهمیه موفق به حضور در دسته اول شده بود تصور می کرد که میتواند از تمام بازیکن های خود که در لیست دسته دوم به میدان رفته اند استفاده کند.

بعد از اعتراض سایر تیم ها، قرار بر این شد که تیم پارس تمیشه تنها از ۴ بازیکنی که در مسابقات دسته اول در این تیم حضور داشتند استفاده کنند ولی در مسابقه با تیم خزر نوکنده این تیم از ۵ بازیکن استفاده کرد که بعد از تساوی در این دیدار اعتراض تیم نوکنده ای را در پی داشت.

sarkalateh

کمیته انضباطی استان رای عجیبی را در این زمینه صادر کرد ، طبق این رای هیچ تیمی از دسته اول سقوط نخواهد کرد و پس از انجام بازی تیم های شهید آسیابی کلاله و نود آزادشهر ، تیم بازنده و در صورت تساوی تیمی که امتیاز کمتری دارد باید به مصاف تیم تمیشه سرکلاته برود تا تکلیف تیم دوم صعود کننده این گروه مشخص شود.

بازی تیم های شهید آسیابی کلاله و نود آزادشهر برگزار شده است و این بازی برنده ای نداشت و تیم پارس تمیشه سرکلاته برای صعود به دور دوم باید به مصاف تیم نود آزادشهر برود تا تکلیف تیم دوم صعود کننده از این گروه مشخص شود./کردکوی نیوز

تمیشه ای می گوید:

واقعا که؟
اینم از مدیریت ضعیف فوتبال استان جای تآسف داره؟

ارسال نظر